Najpilniej strzeżona tajemnica TVN! Oto cała prawda o Billu Ariunbaatarze

| Aktualizacja:

Prywatne życie Bilguuna Ariunbaatara z programu Szymona Majewskiego od miesięcy utrzymywane jest w tajemnicy. O mongolskim reporterze - jak donosi "Wprost" - nie rozmawiają ani pracownicy programu z firmy Rochstar, ani jego menadżerka, ani rodzina. Okazuje się, że Bill jest wielką mistyfikacją TVN i jednocześnie jego bardzo udanym eksperymentem.

wróć do artykułu
  • ~observ
    (2011-11-03 11:06)
    To nie za dobrze świadczy o Polakach , którzy wolą oglądać rżnących z siebie przygłupów albo o stacji która wprowadza do kolejną taką matołowatą postać.
  • ~dziennikarz Reuters Paris
    (2011-11-03 10:52)
    TVN traktuje ludzi jak baranów, pozują na wielkomiejską i światową stację podczas gdy każdemu na Zachodzie, kto widział ich produkcje TVN kojarzy się z centralną wiochą i to w możliwie najgorszym wydaniu. Fakty TVNu to książkowy przykład jak serwis informacyjny wyglądać nie powinien, zmanipulowany przekaz, maksymalna stronniczość oraz zmanierowani prowadzący, którym bliżej do polityków niż dziennikarzy. Seriale wszystkie takie same, a produkcje rozrywkowe to dno dna, albo pokazują ludzi zwichrowanych psychicznie albo takich, którzy za 5 zł zeszmacą się na wizji. Rozrywka TVNu skierowana jest chyba do budowlańców lub innego dna społecznego. Utrwala jedynie negatywne stereotypy nt Polek i Polaków. Cała ta stacja ośmiesza tylko Polskę za granicą.
  • ~patriota
    (2011-11-03 13:03)
    Wiecej i wiecej mongolow cubanow --oni sa nam bardzo potrzebni -tylko do zajmowania miejsc pracy. A my do mycia darow
  • ~Palimy Głupa
    (2011-11-03 15:44)
    Zgadza się w TVNowie wszystko jest mistyfikacją Bo to jest TV dla POmylonych z rzeczywistością
  • ~1963
    (2011-11-03 14:21)
    Czy ów Mongoł jest synem Jakuba Powiatowego? Tak myślałem.
  • ~hektor
    (2011-11-03 18:18)
    Taki cos POdobny do jednego goscia z Budy Ruskiej :-)))
  • ~fPiSdu !
    (2011-11-03 06:52)
    ja pierdzu ...
  • ~hahaha
    (2011-11-04 08:09)
    Wszystkie te programy Taniec z Gwiadami i podobne, to jedna mistyfikacja. Miejsca są już dawno ustawione, gaże rozdysponowane a cała reszta to ustawka, teatr w którym ludzie myślą, że o czymś decydują sms-ami. Dodatkowo nabijaja kasę stacji, która notorycznie traktuje ich jak bydło.i
  • ~I CO Z TEGO
    (2011-11-03 13:17)
    CO WY CHCECIE OD BILLA ZE NIE MOWI POPRAWNIE. A KOMOROWSKI TEZ MOWI I PISZE NIEGRAMATYCZNIE. I CO Z TEGO? JEST PREZYDENTEM BILLA.
  • ~rek
    (2011-11-03 14:17)
    Gdyby pracownicy dzisiejszych mediów potrafili się sprawdzać (większość nie potrafi!) w roli dziennikarzy, to już dawno by o tej "gwieździe" z Mongolii napisali. Wystarczyło otworzyć odpowiedni wpis w Wikipedii... Ale na to mędrcy świata mediów - jak widać - nie wpadli. Żałosne to, ale prawdziwe...
  • ~trapez
    (2011-11-03 14:53)
    ~1963 2011-11-03 14:21
    zgadza się a chrzestnym jest paligłup
  • ~Edmund
    (2011-11-03 16:49)
    Jestem tym newsem wstrząśnięty! Boże, jak tu dalej żyć?
  • ~Bartolomeo
    (2011-11-28 23:24)
    Ludzie! To i tak tylko część prawdy. Bilguun jest Izraelitą. To świadek koronny, któremu sprytnie zmieniono tożsamość. To jego głos słychać w słynnych już taśmach prawdy, obok Grzegorza L. i Zdzisława K. Zwróćcie uwagę jak poprawnie tam mówi! Umie nawet szeptać po polsku!!!
    To chyba już ostatecznie przekonuje nawet tych, którzy dotąd nie wierzyli, że mowa o tej samej osobie.
  • ~Janusz Polej-Kmiot
    (2011-11-28 00:05)
    To co ze Mongol ale POwhoyou facet !
  • ~iZA
    (2011-11-28 12:16)
    CZYLI TELEWIZJA KŁAMIE
  • ~młody
    (2011-11-28 15:00)
    Nie lubię go, jego głupkowatych min i durnego zachowania. Dla mnie, to on w cyrku powinien występować!! Dla mnie nie jest i nigdy nie będzie POLAKIEM, zajmują tylko nasze miejsca pracy! przykre...
  • ~hel60
    (2011-11-03 10:32)
    a kto go ogląda??? chyba tylko ci wykształceni z dużych miast!!!
  • ~Kogel-mogel
    (2011-12-04 18:36)
    ~~ dziennikarz Reuters Paris.,nic dodać nic ująć.Bardzo dobry i trafny wpis.W tej telewizji przodują przygłupy.
  • ~Natalia M
    (2012-04-24 16:17)
    facet jest super... ma bajera!
    nadawałby się do towarzystwa mojego byłego sąsiada...
    moim zdaniem Billguun jest przystojnym facetem...! taki typowy słodziak i ma poczucie humoru za to +
  • ~OHydny
    (2011-11-03 11:35)