Najpilniej strzeżona tajemnica TVN! Oto cała prawda o Billu Ariunbaatarze

| Aktualizacja:

Prywatne życie Bilguuna Ariunbaatara z programu Szymona Majewskiego od miesięcy utrzymywane jest w tajemnicy. O mongolskim reporterze - jak donosi "Wprost" - nie rozmawiają ani pracownicy programu z firmy Rochstar, ani jego menadżerka, ani rodzina. Okazuje się, że Bill jest wielką mistyfikacją TVN i jednocześnie jego bardzo udanym eksperymentem.

wróć do artykułu
  • ~Natalia M
    (2012-04-24 16:17)
    facet jest super... ma bajera!
    nadawałby się do towarzystwa mojego byłego sąsiada...
    moim zdaniem Billguun jest przystojnym facetem...! taki typowy słodziak i ma poczucie humoru za to +
  • ~Kogel-mogel
    (2011-12-04 18:36)
    ~~ dziennikarz Reuters Paris.,nic dodać nic ująć.Bardzo dobry i trafny wpis.W tej telewizji przodują przygłupy.
  • ~mimi
    (2011-11-30 21:41)
    idiotyzm
  • ~Bartolomeo
    (2011-11-28 23:24)
    Ludzie! To i tak tylko część prawdy. Bilguun jest Izraelitą. To świadek koronny, któremu sprytnie zmieniono tożsamość. To jego głos słychać w słynnych już taśmach prawdy, obok Grzegorza L. i Zdzisława K. Zwróćcie uwagę jak poprawnie tam mówi! Umie nawet szeptać po polsku!!!
    To chyba już ostatecznie przekonuje nawet tych, którzy dotąd nie wierzyli, że mowa o tej samej osobie.
  • ~młody
    (2011-11-28 15:00)
    Nie lubię go, jego głupkowatych min i durnego zachowania. Dla mnie, to on w cyrku powinien występować!! Dla mnie nie jest i nigdy nie będzie POLAKIEM, zajmują tylko nasze miejsca pracy! przykre...
  • ~iZA
    (2011-11-28 12:16)
    CZYLI TELEWIZJA KŁAMIE
  • ~Janusz Polej-Kmiot
    (2011-11-28 00:05)
    To co ze Mongol ale POwhoyou facet !
  • ~hahaha
    (2011-11-04 08:09)
    Wszystkie te programy Taniec z Gwiadami i podobne, to jedna mistyfikacja. Miejsca są już dawno ustawione, gaże rozdysponowane a cała reszta to ustawka, teatr w którym ludzie myślą, że o czymś decydują sms-ami. Dodatkowo nabijaja kasę stacji, która notorycznie traktuje ich jak bydło.i
  • ~Down
    (2011-11-03 20:22)
    mongoł to mongoł
  • ~hektor
    (2011-11-03 18:18)
    Taki cos POdobny do jednego goscia z Budy Ruskiej :-)))
  • ~Edmund
    (2011-11-03 16:49)
    Jestem tym newsem wstrząśnięty! Boże, jak tu dalej żyć?
  • ~Palimy Głupa
    (2011-11-03 15:44)
    Zgadza się w TVNowie wszystko jest mistyfikacją Bo to jest TV dla POmylonych z rzeczywistością
  • ~trapez
    (2011-11-03 14:53)
    ~1963 2011-11-03 14:21
    zgadza się a chrzestnym jest paligłup
  • ~1963
    (2011-11-03 14:21)
    Czy ów Mongoł jest synem Jakuba Powiatowego? Tak myślałem.
  • ~rek
    (2011-11-03 14:17)
    Gdyby pracownicy dzisiejszych mediów potrafili się sprawdzać (większość nie potrafi!) w roli dziennikarzy, to już dawno by o tej "gwieździe" z Mongolii napisali. Wystarczyło otworzyć odpowiedni wpis w Wikipedii... Ale na to mędrcy świata mediów - jak widać - nie wpadli. Żałosne to, ale prawdziwe...
  • ~I CO Z TEGO
    (2011-11-03 13:17)
    CO WY CHCECIE OD BILLA ZE NIE MOWI POPRAWNIE. A KOMOROWSKI TEZ MOWI I PISZE NIEGRAMATYCZNIE. I CO Z TEGO? JEST PREZYDENTEM BILLA.
  • ~patriota
    (2011-11-03 13:03)
    Wiecej i wiecej mongolow cubanow --oni sa nam bardzo potrzebni -tylko do zajmowania miejsc pracy. A my do mycia darow
  • ~pyny
    (2011-11-03 11:40)
    Jeśli ktoś naprawde myślał ze istnieje U1 Bator TV to jest absolutnym nieukiem. To tylko gra słowna :)
    Gratuluje dziennikowi, pisanie takich rewelacji to naprawde warte korzeni z The times .
  • ~OHydny
    (2011-11-03 11:35)
    Z komentarzy bardzo jasno wynika, że całkiem utraciliśmy poczucie humoru... jako naród. Ale w kraju w którym kabaretem zajmują sie politycy to jest może normalne...
  • ~observ
    (2011-11-03 11:06)
    To nie za dobrze świadczy o Polakach , którzy wolą oglądać rżnących z siebie przygłupów albo o stacji która wprowadza do kolejną taką matołowatą postać.