Miarka się przebrała. Całe jury show TVN wylądowało na dywaniku

| Aktualizacja:

Tabloid donosi, że skończyła się cierpliwość szefostwa TVN. Władze stacji wezwały na dywanik całe jury "Tańca z gwiazdami".

wróć do artykułu
  • ~Observer
    (2011-10-16 22:18)
    TVN "Tonie" z gwizdami !
  • ~xxxx
    (2011-10-15 19:12)
    Jak do TVN dostał się tandem Józefowiczów" niby gwiazd", ale tylko oni tak o sobie myślą to program leci to było do przewidzenia !
  • ~PYTAMY
    (2011-10-15 22:08)
    sprzedali już te tvn-jeny??? PO Z WALCOWĄ ŁOŻYLI NA NICH CZY NIE?
  • ~Tofik
    (2011-10-15 18:08)
    TVN pada na ryj i grozi jej bankructwo. Walter chce za wszelką cenę wyciągnąć jak największe pieniądze ze sprzedaży, ale jak to zrobić, gdy inwestorzy też to widzą. Stąd te ataki wścieklizny.
  • ~iwa
    (2011-10-15 20:31)
    dopuki beda Juzefowicz i ta piekna jego lala to koniec tanca z gwiazdami
  • ~Rozbawiony cynik
    (2011-10-15 20:55)
    Kto ogląda TVN-normalnych.Same Wieśniaki i zakompleksione pseudoelity.
  • ~alinaka
    (2011-10-15 15:24)
    Jaka ma pensje Pan Józefowicz w programie?
  • ~Gość1
    (2011-10-15 15:26)
    Z założenia nie oglądam. Nie można się tak zniżać...
  • ~morgana
    (2011-10-15 15:43)
    Pan Józefowicz w ogóle nie powinien znaleźć się w TzG. Przecież od początku było wiadomo, że będzie prezentować swoje frustracje. A mieć pretensje do pozostałych członków jury to śmieszne, no może pani Fraszyńska z początku troszkę przegięła.
  • ~moralnosc tvn-u
    (2011-10-15 13:48)
    byle by nie przed kamerami , byleby nie obnizac ogladalnosci i nie wnerwiac glupiego widza.. poza kamerami w tvn mozna sie nawet goownem obrzucac , taka to moralnosc tvn-u
  • ~cynik o stoickim usposobieniu
    (2011-10-15 22:33)
    Od dawna przepowiadam, ze ten "TANIEC Z GWIZDAMI, WYCIEM I TUPANIEM" musi sie skonczyc mordobiciem!
    Chociaz znacznie lepiej by bylo, gdyby skonczylo sie WYTRZASKANIEM PARU OSOB PO PYSKU przez kogos z takimi kompetencjami i z odpowiednio ciezką reką!!!

    Moze cos sie w tej sprawie ruszy!
  • ~sigi
    (2011-10-15 23:44)
    A kogo to interesuje nad Wisła.Puszczanie tego programu to obraza polskiej inteligencji.Po pierwsze żadnych gwiazd w Polsce niema.Są tylko beztalencia co dobrze d.py dają albo są poprawni politycznie na szkodę Państwa Polskiego,którzy z polskim rodowodem to maja tyle wspólnego jak mój jamnik z ich pejsami.
  • ~matka nataszy
    (2011-10-16 15:08)
    ten bufon i jego slodka-idiotka oraz fraszyńska chyba zalożyli się , że wykończą program!!! na razie wszystko idzie w tym kierunku!!!oby tak dalej
  • ~Janusz przyjacielu nie jesteś w
    (2011-10-16 01:53)
    aby w tym GGGGGGGGGGGGGGGGGG brać udział.OLEJ TO SZMACIARSTWO.Lepiej stwórz jakiś nowy musical.Jurek S.
  • ~QQ
    (2011-10-16 16:05)
    Nic straconego, w tym samym czasie leci "Must be the music" na Polsacie - o niebo lepszy program !!
  • ~WSI
    (2011-10-16 22:10)
    Cały ten Ubecki cyrk zwany TFUSKVISION zniknie wkrótce. Nowy właściciel zrobi pewnie deubekizację tego WSIowego towarzycha.
  • ~kicztotal
    (2011-10-15 14:04)
    W tym programie co chwila coś ustawiają. Zero realizmu. Sama ustawka
  • ~qrdebela
    (2011-10-15 13:36)
    do Q
    widac jestes ludz z klasa, przed wpisem pewno sprawdziles glOMbow w slowniku, mowi sie, ze kto sie przezywa, sam sie tak nazywa...,
    twoje "q"chyba nie ma nic wspolnego z quality...,
  • ~bodzio
    (2011-10-15 20:11)
    szkoda czasu .Lepiej NERGALA na prezydenta !!!
  • ~widz
    (2011-10-15 16:43)
    POkazowka, Program się znudził więc prymitywnymi metodami, dostosowanymi do móżdżków lemingów TVN stara się zwiększyć jego oglądalność.