Miarka się przebrała. Całe jury show TVN wylądowało na dywaniku

| Aktualizacja:

Tabloid donosi, że skończyła się cierpliwość szefostwa TVN. Władze stacji wezwały na dywanik całe jury "Tańca z gwiazdami".

wróć do artykułu
  • ~Q2
    (2011-10-15 12:58)
    Czas najwyższy .Wszystko zaczeło się psuć od przyjścia Józefowicza. On kompletnie nie nadaje się na jurora. Wystarczy usunąć jego i drętwą Natasze i program stanie się ciekawszy. Czas postawić na ludzi z klasą a nie głombów.
  • ~lalcia
    (2011-10-15 13:05)
    dlaczego pan Jozefowicz jest ciagle nieogolony w tancach z gwiazdami jest niechlujny
  • ~crf
    (2011-10-15 13:06)
    To pokazuje, ze ten caly "show" jest zwykla ustawiona zagrywka. Dzieciaki i gospodynie domowe moga to ogladac i przyjmowac za wiarygodne. Widac, ze te "jury" maja byc jedynie udawana przystawka. Ale takie sa programy TVN-u, wszystkie dziwnie udawane..
  • ~Kinia
    (2011-10-15 13:13)
    Tez uwazam, ze program zostal skopany przez Jozefowicza madrala jakich malo. Natomiast jesli chodzi o Natasze to widac presje jej ukochanego i dlatego nie potrafi byc wyluzowana ja zostawcie a znawce Jozefowicza , ktory chce Pavlovic i Galinskiemu udowodnic, ze sa slabymi jurorami pogonic i to natychmiast niech zajmuje sie swoim teatrem tam jest jego miejsce.
  • ~baca
    (2011-10-15 13:29)
    Zeby program miał odrobine klasy, nalezy wszsytkich ustawić do pionu i prymitywne odzywki, za wulgaryzmy karać finansowo albo po prostu wyrzucić. Bawić można się także i bez "k.rew".
  • ~qrdebela
    (2011-10-15 13:36)
    do Q
    widac jestes ludz z klasa, przed wpisem pewno sprawdziles glOMbow w slowniku, mowi sie, ze kto sie przezywa, sam sie tak nazywa...,
    twoje "q"chyba nie ma nic wspolnego z quality...,
  • ~moralnosc tvn-u
    (2011-10-15 13:48)
    byle by nie przed kamerami , byleby nie obnizac ogladalnosci i nie wnerwiac glupiego widza.. poza kamerami w tvn mozna sie nawet goownem obrzucac , taka to moralnosc tvn-u
  • ~kicztotal
    (2011-10-15 14:04)
    W tym programie co chwila coś ustawiają. Zero realizmu. Sama ustawka
  • ~alinaka
    (2011-10-15 15:24)
    Jaka ma pensje Pan Józefowicz w programie?
  • ~Gość1
    (2011-10-15 15:26)
    Z założenia nie oglądam. Nie można się tak zniżać...
  • ~morgana
    (2011-10-15 15:43)
    Pan Józefowicz w ogóle nie powinien znaleźć się w TzG. Przecież od początku było wiadomo, że będzie prezentować swoje frustracje. A mieć pretensje do pozostałych członków jury to śmieszne, no może pani Fraszyńska z początku troszkę przegięła.
  • ~ziuta
    (2011-10-15 16:18)
    W kiedy Tvn zrobi coś z tym programem nie nadaje się do oglądania Józefowicz i jego matrona się nie nadają zmięcie ich ja przestałam go oglądać od pierwszego odcinka,a i kogo sie pytam to mówią że to wielka chała.Dajcie starą gwardję i będaie dobrze.
  • ~widz
    (2011-10-15 16:43)
    POkazowka, Program się znudził więc prymitywnymi metodami, dostosowanymi do móżdżków lemingów TVN stara się zwiększyć jego oglądalność.
  • ~polaczek nieboraczek
    (2011-10-15 17:47)
    OGLĄDALNOŚĆ SPADA - stąd nerwowość. Po prostu program się opatrzył i na dodatek to naciąganie widza na drogie SMS-y
  • ~Tofik
    (2011-10-15 18:08)
    TVN pada na ryj i grozi jej bankructwo. Walter chce za wszelką cenę wyciągnąć jak największe pieniądze ze sprzedaży, ale jak to zrobić, gdy inwestorzy też to widzą. Stąd te ataki wścieklizny.
  • ~kontakton
    (2011-10-15 18:40)
    Rozpędzić tych ...chamów...chętnych na ich miejsce jest diżo
  • ~xxxx
    (2011-10-15 19:12)
    Jak do TVN dostał się tandem Józefowiczów" niby gwiazd", ale tylko oni tak o sobie myślą to program leci to było do przewidzenia !
  • ~xyz
    (2011-10-15 19:18)
    Z założenia nie oglądam tego badziewia. Szkoda czasu.
  • ~bodzio
    (2011-10-15 20:11)
    szkoda czasu .Lepiej NERGALA na prezydenta !!!
  • ~iwa
    (2011-10-15 20:31)
    dopuki beda Juzefowicz i ta piekna jego lala to koniec tanca z gwiazdami