Miarka się przebrała. Całe jury show TVN wylądowało na dywaniku

| Aktualizacja:

Tabloid donosi, że skończyła się cierpliwość szefostwa TVN. Władze stacji wezwały na dywanik całe jury "Tańca z gwiazdami".

wróć do artykułu
  • ~WEWRKA
    (2011-10-22 20:15)
    JÓZEFOWICZ MIAŁ RACJE TO POWINIEN BYĆ TANIEC TOWARZYSKI NIE WIADOMO Z KIM TO JEST NAPRAWDĘ FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE JUZ WIECEJ TEGO NA SIŁĘ NIE PRZEDŁUŻAJCIE ROBI SIE KASZANA JEDYNY JÓZEFOWICZ TO PRAWDZIWIY JUROR RESZTA WYPADA RAZEM Z IWONKA I PIOTREM DO PIET MU NIE DORASYAJĄ
  • ~mivod
    (2011-10-17 07:39)
    TVN jeśli chciał zakończyć ten i tak już kulejący program, mógł to zrobić w o niebo lepszym stylu a nie fundując nam żałosne jury i jeszcze gorszą prowadzącą. Poza tym ten program powinien zmienić tytuł na "Taniec z celebrytami" bo gwiazd to tam już dawno nie ma a są tylko celebryci i to z prawie łapanki
  • ~morgana
    (2011-10-17 01:35)
    I guzik to pomogło!!
  • ~Observer
    (2011-10-16 22:18)
    TVN "Tonie" z gwizdami !
  • ~WSI
    (2011-10-16 22:10)
    Cały ten Ubecki cyrk zwany TFUSKVISION zniknie wkrótce. Nowy właściciel zrobi pewnie deubekizację tego WSIowego towarzycha.
  • ~QQ
    (2011-10-16 16:05)
    Nic straconego, w tym samym czasie leci "Must be the music" na Polsacie - o niebo lepszy program !!
  • ~matka nataszy
    (2011-10-16 15:08)
    ten bufon i jego slodka-idiotka oraz fraszyńska chyba zalożyli się , że wykończą program!!! na razie wszystko idzie w tym kierunku!!!oby tak dalej
  • ~Goscioo
    (2011-10-16 03:25)
    Patrzy ktos wogóle na ten szajs? Oczywiście nie myślę o rodzinach i koleżenstwie ze szkoły - z "naszj klasy".
  • ~Janusz przyjacielu nie jesteś w
    (2011-10-16 01:53)
    aby w tym GGGGGGGGGGGGGGGGGG brać udział.OLEJ TO SZMACIARSTWO.Lepiej stwórz jakiś nowy musical.Jurek S.
  • ~Ździśka
    (2011-10-16 00:18)
    ktoś jeszcze ogląda tfn? jeszcze tego nie sprzedali? Angielski oryginał owszem oglądałam - rewelacja, ale to nasze to badzief
  • ~sigi
    (2011-10-15 23:44)
    A kogo to interesuje nad Wisła.Puszczanie tego programu to obraza polskiej inteligencji.Po pierwsze żadnych gwiazd w Polsce niema.Są tylko beztalencia co dobrze d.py dają albo są poprawni politycznie na szkodę Państwa Polskiego,którzy z polskim rodowodem to maja tyle wspólnego jak mój jamnik z ich pejsami.
  • ~ziomal
    (2011-10-15 22:48)
    golinski do gnoju
  • ~cynik o stoickim usposobieniu
    (2011-10-15 22:33)
    Od dawna przepowiadam, ze ten "TANIEC Z GWIZDAMI, WYCIEM I TUPANIEM" musi sie skonczyc mordobiciem!
    Chociaz znacznie lepiej by bylo, gdyby skonczylo sie WYTRZASKANIEM PARU OSOB PO PYSKU przez kogos z takimi kompetencjami i z odpowiednio ciezką reką!!!

    Moze cos sie w tej sprawie ruszy!
  • ~PYTAMY
    (2011-10-15 22:08)
    sprzedali już te tvn-jeny??? PO Z WALCOWĄ ŁOŻYLI NA NICH CZY NIE?
  • ~Rozbawiony cynik
    (2011-10-15 20:55)
    Kto ogląda TVN-normalnych.Same Wieśniaki i zakompleksione pseudoelity.
  • ~iwa
    (2011-10-15 20:31)
    dopuki beda Juzefowicz i ta piekna jego lala to koniec tanca z gwiazdami
  • ~bodzio
    (2011-10-15 20:11)
    szkoda czasu .Lepiej NERGALA na prezydenta !!!
  • ~xyz
    (2011-10-15 19:18)
    Z założenia nie oglądam tego badziewia. Szkoda czasu.
  • ~xxxx
    (2011-10-15 19:12)
    Jak do TVN dostał się tandem Józefowiczów" niby gwiazd", ale tylko oni tak o sobie myślą to program leci to było do przewidzenia !
  • ~kontakton
    (2011-10-15 18:40)
    Rozpędzić tych ...chamów...chętnych na ich miejsce jest diżo