Prezes TVP wściekł się na "Nergala". Żąda wyjaśnień, albo...

| Aktualizacja:

Prezes TVP Juliusz Braun zwrócił się o szczegółowe wyjaśnienia do producenta programu "The Voice of Poland" oraz do Adama Darskiego "Nergala" w związku z czwartkowymi informacjami prasowymi o zachowaniu jurora programu w jednym z warszawskich klubów.

wróć do artykułu
  • ~misiek
    (2011-10-07 05:22)
    Nergal a Tusk to te same *****
  • ~wero
    (2011-10-07 00:18)
    Każdy kij ma dwa końce. Następni wyszli na idiotów.
  • ~folt
    (2011-10-06 20:49)
    Co to za prezes czasem "podskakuje",ale efektów żadnych.Za jego rządów TVP pewnie padnie.Takiego błazna jak mergal nie zatrudnia się w telewizji publicznej..
  • ~dzin
    (2011-10-06 20:55)
    Emeryci i renciści !!!
    Popierajcie PO czynem
    Umierając przed terminem !!!
  • ~ripgal
    (2011-10-06 20:56)
    takich chłystów załatwia się jednym kopnięciem martensa.
  • ~rypioze
    (2011-10-06 21:38)
    Nic mu nie zrobią.Doczekają do wyborów a potem niechgo PiS zwalnia.
  • ~brąz zapewne już niedługo na trawce
    (2011-10-06 21:18)
    a Darskiemu nie podskoczy bo jest śmieszny i cienki bolek.
  • ~troskliwy
    (2011-10-06 21:22)
    Polacy. Opamiętajmy się ,w niedzielę mamy władzę. Głosowanie na PO ,Palikota i SLD to klęska. 700 afer, mniejszych i większych w ciągu 1400 dni władzy daje obraz obłudy. Stocznie, hazard, Wałbrzych, Sawicka, bezradność smoleńska, trudno wyliczyć wszystkie cuda
  • ~panie Braun panu się poj...ło we łbie !
    (2011-10-06 21:26)
    to nie pan będzie mówić jakie poglądy mają mieć współpracownicy TVP.
    Spadaj prostaku.
  • ~jolka
    (2011-10-06 21:26)
    To jest obraz PO i współrządzących telewizją SLD i PSL. WSTYD, dajmy im czerwoną kartkę.
  • ~pol anka
    (2011-10-06 21:15)
    re:ppp. Zwykle tak się dzieje, że lekarze są niezbędni w szpitalu, podobnie inny personel łącznie z pacjentem. Oczywiscie istnieją takie oddziały szpitalne gdzie leczy się zaburzenia wszelkiego rodzaju i tam terapia psychologiczna ma uzasadnienie ekonomiczne. Łażenie po szpitalu w celu porozmawiania, wyspowiadania, nękania, zjedzenia posiłku - z racji etatu Kapelan - to trąci z lekka szatańskim pomysłem. Jestem pewien, że wiara w Boga to nie hobby, poważna rzecz 1000 lat tradycji w Polsce. Ale to nie wyjaśnia dlaczego wiara ma uzasadniać pasożytowanie kleru na całym społeczeństwie. Mój pobyt w szpitalu nie wiąże się z etatem dla kolekcjonera motyli ( lubię ponad życie motyle ). Z pomocą Bożą, owieczki proszę bardzo, niech same finansują swoje metafizyczne zainteresowania. Powiem wtedy to jest po Bożemu, to jest godne i sprawiedliwe. Proszę ppp jesteś katolikiem, czujesz się urażony, a to wy dręczycie ciągłym odwoływaniem się i to nie do Boga tylko do urzędasów kościelnych. Bronicie KASY kościelnej nie Boga. Od czwartego wieku pacyfikujecie ludzką wolną wolę. Amen
  • ~bla
    (2011-10-06 22:26)
    Tak oto Polska stala sie jedynym w swiecie krajem gdzie oficjalnie i w zgodzie z prawem promuje sie ... sataniste, a jego kolejne "dziela tworcze" okreslane sa mianem artu wyrazajacym krytyke chrzescijanstwa. No coz, do wszystkiego mozna dorobic teorie.
  • ~kilruyn
    (2011-10-06 22:52)
    po co ten braun pisze jakieś oświadczenia przecież mógł to osobiście powiedzieć swojemu kumplowi nergalowi
  • ~Sena
    (2011-10-06 23:19)
    Nabija się z ludzi na wózkach i z taką moralnością ocenia przyzwoitych, utalentowanych młodych ludzi. ***** nie program w porównaniu z programem
    w ktorym były takie sławy jak pani Dudziak i Halina Mlynkowa.
  • ~zeus
    (2011-10-06 23:30)
    Ta cała wiara religijna jest śmieszna, a Kościół ośmiesza ją bardziej niż Nergal organizując hece z relikwiami, cudami i ludycznymi obrzędami. Nergal wam tylko ukazuje tą śmieszność. Odczepcie się od niego. Wasz Bóg powoli odchodzi do lamusa,spotka go taki sam los, jak Zeusa - jeszcze trochę i wyląduje w mitologii chrześcijańskiej, czyli tam gdzie jego miejsce.
  • ~riki
    (2011-10-07 00:18)
    Prezes TV rżnie głupa. Nie powinien wogóle dopuścić Darskiego do publicznej TV. Ewidentny brak kultury. Jaki pan, taki kram.
  • ~Piotr
    (2011-10-07 00:34)
    Takie to juz widać czasy, że powinnismy sie smiac z ludzi starych, kaliekich, pluć na nasze symbolem religijne i polewać to wszystko zimnym lechem..ha, ha, ha - do czego jeszcze się posuniemy...tyle tylko, ze ten Nergal to za nasze - publiczne pieniązki.
    Piotr
  • ~Kamil
    (2011-10-06 20:39)
    Braun jest pajacem. Zgrywa się przed wyborami. Wściekł się ? Zupełnie jak premier jak dociera do niego, że nie jest tak fajnie jak mu się wydaje. Wtedy Wyborcza pisze: "Tusk się wściekł". Propaganda dla dzieci w przedszkolu. Po prostu opłaca mu się, żeby przed wyborami gazety napisały, że Braun się wściekł. Tak grają kłamcy. A niech się wścieka ! I co z tego? Zachował się jak palant. Pół kraju protestuje od tygodni a on na dobę przed ciszą wyborczą się wściekł ...
  • ~g.g.
    (2011-10-07 01:40)
    Nakrecacie sie kochani sprawami nieistotnymi.nergal,wojewodzki,majewski czy ten jak mu tam od szkla?w blaznow angazuje sir kosciol,panstwo i blogerzy::)olejcie to.takie pajace to niszowe programy.pozwalacie na to zeby idioci odciagali Wasza uwage od rzeczy istotnych.moze troche wsyrzemiezliwosci?macie wrzute w postaci kretynow?rece precz od klawiatury.niech sie palikotrnia zre z platformeria.polecam.macie w tej chwili na prawde wazniejsze sprawy.
  • ~Herman Rotz
    (2011-10-07 03:59)
    Szwajcarska grupa Samael również kiedyś straszyła satanizmem, darli biblię nazywając niewybrednie "holy shit".

    Po procesie o zgorszenie by nadal istniećmusieli porzucić swój satanistyczny image co zresztą wyszło im i ich muzyce na dobre.

    Uważam że każdy sposób na kasę jest dobry. Trochę przeraża mnie jednak fakt że jako wierzący i żyjący w kraju religii chrześcijańskiej (taki mój świadomy wybór, jak się komuś nie podoba może jak Pan Kazik zamieszkać w Hiszpanii) musze obserwować ten pochód nienawiści do katolików. Jeśli ktoś sądzi że jest to prwaidłłowa droga - jest w błędzie.

    Niedawno wróciłem z Franfurtu. Chcą się pomodlić na mszy musiałem jechać ok. 60 km do kościoła po drodze mijająć parę działających meczetów.