Prezes TVP wściekł się na "Nergala". Żąda wyjaśnień, albo...

| Aktualizacja:

Prezes TVP Juliusz Braun zwrócił się o szczegółowe wyjaśnienia do producenta programu "The Voice of Poland" oraz do Adama Darskiego "Nergala" w związku z czwartkowymi informacjami prasowymi o zachowaniu jurora programu w jednym z warszawskich klubów.

wróć do artykułu
  • ~asd
    (2011-10-06 18:52)
    A czego sie spodziewal po satanicie? teraz niech nie udaje dziewicy
  • ~wyborca
    (2011-10-06 18:53)
    No to macie swoją wolność i demolrację. Do tego wszystkiego brakuje Palikota w sejmie ze swoimi posłami i kabaret gotowy. Czy tego chcemy?
  • ~TVN. Wstajesz i Łżesz.
    (2011-10-06 18:55)
    A ja powtarza : Wróci do nie RAK i rura mu zmięknie.
  • ~sowa
    (2011-10-06 19:07)
    Braun się wystraszył??? Zakłamany urzędas PO!!!
  • ~LIRA
    (2011-10-06 19:09)
    To wszystko to pokazówka. Za dużo protestów w sprawie Nergala i mozna stracić trochę wyborców, więc trzeba coś gawiedzi pokazać. Ale to pozorne działania. Nergal wie, na co może sobie pozwalać, a w zasadzie na co pozwala mu rządzący salon.
  • ~merian
    (2011-10-06 19:12)
    och w końcu zrozumiał, z kim ma do czynienia. Śmieszny prezio
  • ~dJ55
    (2011-10-06 19:16)
    Może niedługo pójdzie do DIABŁA!!!
  • ~polik
    (2011-10-06 19:16)
    Ten szaleńczy atak na Kaczyńskiego,przypomina mi ataki na L. Kaczyńskiego.Lepiej żeby PO wygrało.Tego wazeliniarstwa prorządowych mediów nie da się słuchać
  • ~koko44
    (2011-10-06 19:20)
    Dopiero teraz zauważył jakim wulgarnym prymitywem jest Nergal? Publiczna TV stała się schronieniem dla różnej maści miernot i szamba.
  • ~~ - brat Cadyka z Getta
    (2011-10-06 19:23)
    TELEWIZJA TO NIE KLUB !!! w klubie mógłby urządzić nawet ORGIE Z ZAKONNICAMI !!! to nie jest TELEWIZJA PUBLICZNA I NIC DO TEGO TYLKO NOS w sos !!!
  • ~Fidelio
    (2011-10-06 19:25)
    Ależ to były tylko oryginalne środki artystycznej ekspresji, panie Braun, zresztą sąd niezawisły też nie miał co do tego wątpliwości, więc skąd teraz to święte oburzenie?
  • ~Palikot zrobi porządek z brązowym
    (2011-10-06 19:25)
    ludkiem i całą czarną hołotą.
  • ~wywalić brąza albo nie płaćmy
    (2011-10-06 19:27)
    abonamentu !!! Skandal-to czarny sukienkowy szmaciarz.
  • ~~ Emil
    (2011-10-06 19:27)
    ON NAPRAWDĘ UZDRAWIAŁ BO PRZECIEŻ LUDZIE WSTAWALI I CHODZILI !!! - to poprostu " RĘCE KTÓRE LECZĄ " !!! mógłby zostać POLSKIM PAPIEŻEM prawdziwym który ma nawet WIĘKSZĄ MOC OD NIEMIECKIEGO !!!
  • ~Były widz
    (2011-10-06 19:34)
    Satanizm nie jest rodzajem religijności tylko antycywilizacją, przed którą trzeba się bronić. Bierzesz za to społeczne pieniądze bucu!
  • ~Adam
    (2011-10-06 19:35)
    Zdziwiony? Żałosne.
  • ~~ Andy
    (2011-10-06 19:36)
    To przykład medycyny NIE KONWENCJONALNEJ !!!
  • ~qutasytoPO
    (2011-10-06 19:37)
    A teraz dzieci posłuchajcie jak Juliusz Braun z PUBLICZNEJ telewizji zrobił DOM PUBLICZNY - czyli coś co dawniej nazywalo się BURDEL.
  • ~pol anka
    (2011-10-06 19:41)
    Panie Darski tak trzymać. Niech w końcu zrozumieją swoje miejsce.Magicy na państwowych posadach. Pieniądze wypłacane dla kapelanów szpitalnych przeznaczyć na jedzenie. Stawka dzienna 6 zł. Jak taki pokojokrążca dostaje 2000 zł brutto to można dodatkowo zakupić w miesiącu 165 obiadów i nie po 6 zł tylko 12 zł. Pasibrzuchy miejcie miłosierdzie to przez was ludzie głodują w szpitalach.
  • ~GDANSZCZANIN
    (2011-10-06 19:48)
    MIĘDZY INNYMI DZIEKI TAKIM JAK TEN"IDOL'+ LIS NIE PŁACE ABONAMETU/ OBRZAJA CIE ZA WŁASNE PIENIADFZE / TRZEBA BYC IDIOTA ZEBY PLACIC ABONAMET