Prezes TVP wściekł się na "Nergala". Żąda wyjaśnień, albo...

| Aktualizacja:

Prezes TVP Juliusz Braun zwrócił się o szczegółowe wyjaśnienia do producenta programu "The Voice of Poland" oraz do Adama Darskiego "Nergala" w związku z czwartkowymi informacjami prasowymi o zachowaniu jurora programu w jednym z warszawskich klubów.

wróć do artykułu
  • ~kasia
    (2011-10-15 17:32)
    W kabaretach też się naśmiewają z księży - zamknąć kabarety, zakneblować ludziom usta. Niech będą jak owce.
  • ~katocanzura
    (2011-10-13 21:22)
    Pan Juliusz Braun szef TV pokornie wykona polecenie polskich katolickich Biskupów i wyrzuci cenionego poza katolicka Polską artyste.
  • ~nauczyciel
    (2011-10-12 23:13)
    Dlaczego mam płacić abonament, może ktoś ze zwolenników PO wie?
  • ~Polka
    (2011-10-10 10:48)
    Nergal , Lis to autorytety ale dla gawiedzi , napewno nie dla normalnie myslacych.
  • ~z bulem
    (2011-10-09 09:50)
    z prymitywizmu zrobiono autorytety i to ma byc tvp ?? godzac w uczucia wiekszosci spoleczenstwa??? i jeszcze blagaja ludzi by placili na te plujace nam w twarz wypowiedzi i programy??? demokracja kierowana
  • ~CEZARY WOZICHLEB
    (2011-10-07 19:31)
    RE-CECYLIA WOZIGNÓJ.
    I TY TOMÓWISZ FACET.
    SUPER EXTRA BIG IDIOTA.
  • ~reks
    (2011-10-07 09:57)
    czy do was nie dociera ze to wszystko sciema
  • ~normalny
    (2011-10-07 08:49)
    ludzie w wiekszosci gloduja na swiecie a my ********** nergalami sie rozpisujemy niech ktos puknie sie wczerep
  • ~lucyferek
    (2011-10-07 08:36)
    pieniadz i kasa rzadzi nic nowego
  • ~baba
    (2011-10-07 08:07)
    to jest tzw. "misja" TVP, a ty widzu płać abonament i nie podskakuj !
  • ~Cecylia Wozignój
    (2011-10-07 06:48)
    Prezes jest idiotą - to się zdarza.
  • ~kosmitka
    (2011-10-07 06:38)
    bdb się cieszę że nergal im TVP wywija takie numery. dobrze im tak, chcieli reklamy mają ją!!!
  • ~jazu
    (2011-10-07 06:35)
    Nie trzeba bylo brac goowna za panstwowe pieniadze do panstwowej telewizji panie prezes...I PO szkodzie POlak glupi...
  • ~alf
    (2011-10-07 06:09)
    No to niech Braun i inne przydupasy płacą abonament bo ja nie mam zamiaru
  • ~o matko
    (2011-10-07 06:05)
    a co robił Palikot żeby zaistnieć? a jaka była łaskawa reakcja. Nie ma się czemu dziwić-jesteśmy dla nagannych zachowań tolerancyjni, więc zbieramy żniwo. Wygląda na to, że i moim reprezentantem w Sejmie będzie taki facet co to pił wódkę na ulicy, występował w tv z penisem i świńskim ryjem. Następny będzie musiał zaszokować jeszcze bardziej-oczywiście jeżeli nie zmarginalizuje się takich elementów. Wy macie to czego nie usunęliście-dla mnie ich nie ma.
  • ~misiek
    (2011-10-07 05:22)
    Nergal a Tusk to te same *****
  • ~Herman Rotz
    (2011-10-07 03:59)
    Szwajcarska grupa Samael również kiedyś straszyła satanizmem, darli biblię nazywając niewybrednie "holy shit".

    Po procesie o zgorszenie by nadal istniećmusieli porzucić swój satanistyczny image co zresztą wyszło im i ich muzyce na dobre.

    Uważam że każdy sposób na kasę jest dobry. Trochę przeraża mnie jednak fakt że jako wierzący i żyjący w kraju religii chrześcijańskiej (taki mój świadomy wybór, jak się komuś nie podoba może jak Pan Kazik zamieszkać w Hiszpanii) musze obserwować ten pochód nienawiści do katolików. Jeśli ktoś sądzi że jest to prwaidłłowa droga - jest w błędzie.

    Niedawno wróciłem z Franfurtu. Chcą się pomodlić na mszy musiałem jechać ok. 60 km do kościoła po drodze mijająć parę działających meczetów.
  • ~g.g.
    (2011-10-07 01:40)
    Nakrecacie sie kochani sprawami nieistotnymi.nergal,wojewodzki,majewski czy ten jak mu tam od szkla?w blaznow angazuje sir kosciol,panstwo i blogerzy::)olejcie to.takie pajace to niszowe programy.pozwalacie na to zeby idioci odciagali Wasza uwage od rzeczy istotnych.moze troche wsyrzemiezliwosci?macie wrzute w postaci kretynow?rece precz od klawiatury.niech sie palikotrnia zre z platformeria.polecam.macie w tej chwili na prawde wazniejsze sprawy.
  • ~zza miedzy
    (2011-10-07 00:56)
    POlska Tuska to DNO!
  • ~Piotr
    (2011-10-07 00:34)
    Takie to juz widać czasy, że powinnismy sie smiac z ludzi starych, kaliekich, pluć na nasze symbolem religijne i polewać to wszystko zimnym lechem..ha, ha, ha - do czego jeszcze się posuniemy...tyle tylko, ze ten Nergal to za nasze - publiczne pieniązki.
    Piotr