Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Znana z roli Wiki w serialu „Prosto w serce” aktorka wystąpi w „M jak miłość” i zagra postać bardzo ważną dla owdowiałego Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Czyli zastąpi samą Małgorzatę Kożuchowską!

Decyzja Kożuchowskiej o odejściu z serialu nie tylko zasmuciła fanów „ M jak Miłość”, ale i postawiła jego twórców w trudnej sytuacji. Nikt nie wyobrażał sobie, by inna aktorka mogła wcielić się w rolę Hanki. Dlatego scenarzyści zdecydowali się uśmiercić graną przez nią postać. Chcieli jednak również, by u boku Marka pojawiła się piękna kobieta.

Będzie nią grana właśnie przez Agnieszkę Sienkiewicz Kasia. Zjawi się ona w domu seniorów rodu w Grabinie na prośbę Marty (Dominika Ostałowska). Młoda dziewczyna była świadkiem w sądzie i teraz musi ukrywać się przed żądnymi zemsty bandziorami. Dzięki ciepłemu usposobieniu szybko zdobędzie sympatię starszych państwa Mostowiaków, a długie rozmowy z Markiem zaowocują bliską przyjaźnią.

Dla Agnieszki to ogromna szansa. Młodziutka aktorka z powodzeniem wcieliła się w postać nieco ekscentrycznej Wiktorii, siostry Artura (Filip Bobek) w serialu „Prosto w serce”. Ten serial zniknie jednak z ekranów już pod koniec roku.

Tymczasem losy rodziny Mostowiaków cieszą się ogromną popularnością wśród widzów od ponad 10 lat! Czy młoda aktorka wykorzysta swoje pięć minut?

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Co dalej w Rodzince.pl?"