Szymon Majewski szuka pracy. Co się stało?

| Aktualizacja:

Jak twierdzi tabloid, satyryk postanowił poszukać szczęścia u konkurencji.

wróć do artykułu
  • ~czester
    (2011-10-01 20:10)
    Żebyście umieli tak pisać bez błędów, mieli takie poczucie humoru, dystans do siebie jak Pan Majewski, to może moglibyście się wypowiadać. A na razie wara.
  • ~sybu
    (2011-09-29 10:33)
    U mnie w bloku zwolniła się posada dozorcy, ale nie wiem czy sie łapiesz - wymagane wyższe wykształcenie.
  • ~wolny głos
    (2011-09-28 16:55)
    Był POtrzebny by kpić z PISu tak by czerwona polsko rosyjsko unijna mafia miała swoich wyborców którzy kierują sie programami satyrycznymi pseudo jeśli chodzi o polityke , no bo jak można inaczej wytłumaczyć czym kierują się wyborcy PO SLD Palikoty i inne kmioty.Dal takich wyborców wystarczy zę Kuba W powie w swoim czerwonym szoł zę Radio Maryja jest głupie i ciemnogrodzkie a rozpusta jest spoko , powie ze rydzyk to cham a Leszek miller czy inna menda jest wspaniałym europejczykiem . No i mamy Polske jką mamy , niedługo jej nie będize jak będziemy głsować na ludzi bez moralnosci dla których aborcja to sprawa kobiety . szkoda gadać
  • ~i zaboli
    (2011-09-28 16:04)
    Program pana Majewskiego był coraz mniej zabawny, podobnie jak audycja pana Wojewódzkiego. Kpij, to i z ciebie zakpią...
  • ~Wyborca PełO
    (2011-09-28 15:31)
    ale gwiazda odkĄD REKLAMUJE W IDIOTYCZNY SPOSÓB BANK, OBROTY BANKU SPADŁY
  • ~Kaszebe
    (2011-09-28 15:26)
    Z poczatku ********* (a nie dowcipy) Majewskiego śmieszyły ależ jak dlugo można "robić za małpę"? Ten głupek po prostu stał się nudny.
  • ~Propozycja nie do odrzucenia
    (2011-09-28 15:15)
    Ja tu na zdjęciu widzę raczej koziołka matołka myślę że do tej roli by najbardziej pasował
  • ~telewidz
    (2011-09-28 15:06)
    Majewski niech lepiej poszuka pracy poza mediami,jego kretyńskie dowcipy i reklamy nikogo już od bardzo dawna nie bawią tylko denerwują.
  • ~nn
    (2011-09-28 15:04)
    Jaki showman? Jaka gwiazda?Facet opowiada w tv glodne kawalki a frajerstwo PO-wske i wszystkie lemingi go sluchaja.
  • ~Blazen
    (2011-09-28 14:43)
    Majewsk-matole ja cie zatrudnie do malowania dachu w mojej stodole.
  • ~TFUj fan
    (2011-09-28 14:33)
    Do diaska, dlaczego nazywacie SATYRA - satyrykiem ?
  • ~ncfr2e4i
    (2011-09-28 13:11)
    Szymo, choć do mnie. Mam trochę dużo trawy do koszenia co tydzien...
  • ~OLO
    (2011-09-28 12:57)
    WYPALIL TO SIE OD DAWNA wOJEWODZKI
  • ~GOSC
    (2011-09-28 12:56)
    mA RACJE POWINIEN ODEJSC Z tej falszywej STACJI
  • ~alex
    (2011-09-28 12:09)
    Sami są sobie winni - najpierw fabrykują "gwiazdę" a potem maja pretensje, że "gwiazda" strzela fochy, bo uwoerzyła w swoją - fikcyjną - wielkość.

    A załatwoanie osobistych porachunków programie rozrywkowym to już dno dna, panie Maciejweski.
  • ~Wilga
    (2011-09-28 11:59)
    No to do TVP na jurora do Nergala i jeszcze niech wezmą Wojewódzkiego. Będzie wspaniały tercet.
  • ~komorowski
    (2011-09-28 11:31)
    Daję głowę że Majewski podpadł prezydentowi Komorowskiemy ...za jego postać w show
  • ~wiktor
    (2011-09-28 11:21)
    Majewski nie musi udawac głupkowatego
  • ~Dyzio
    (2011-09-28 11:21)
    Majewski od dawna się "wypalił" a jego wizerunek "radosnego adehadowca" mało kogo już bawił. Niestety (stety ?) jego samoocena szła w "drugą" stronę bo uwierzył w swoją genialność i niezatapialność. A w życiu a już zwłaszcza w komercyjnej telewizji nic nie jest wieczne. Taka prawda. Howgh !!!