Paulina Młynarska nie boi się mówić o seksie

| Aktualizacja:

Aktorka, dziennikarka, prezenterka. Trzykrotna mężatka i trzykrotna rozwódka. Mama nastoletniej córki Alicji. A przede wszystkim kobieta o wielkim temperamencie i ciętym języku. Nie boi się mówić o intymnych nawet sprawach...

wróć do artykułu
  • ~doświadczony
    (2011-09-24 03:06)
    Z ilości rozwodów wynika, że ta pani podejmuje pochopne decyzje i przez to ma zabrudzone papiery.
  • ~Gerwazy
    (2011-09-22 22:16)
    Rzeczywiści gdy Palikot pokazał penisa i łeb świni to poprawił swój wizerunek.. Potęga penisa
  • ~Darek
    (2011-09-22 22:14)
    Dlaczego Palikot gdy włożył okazałego penisa do ryja świni zdobył tylu zwolenników ,tego nie rozumiem
  • ~Meir Lau
    (2011-09-22 13:05)
    "swoje przeszłyśmy, jadłyśmy chleb z niejednego pieca..."
    Gdyby rzeczywiście stać ją było na szczerość powiedziałaby: jesteśmy podstarzałymi k..wami.
  • ~junior
    (2011-09-22 12:37)
    Bądźmy wyrozumiali. Czego innego można oczekiwać od starszej pani, która nie zdała matury i nie ma świadectwa dojrzałości? (http://pl.wikipedia.org/wiki/Paulina_M%C5%82ynarska-Moritz)
  • ~Janusz
    (2011-09-22 12:32)
    Izraelskie noski wylużają sie niesamowicie szczegolnie u postarzałej Agaty
  • ~misiek
    (2011-09-22 12:10)
    zna się z Dorotą Wellman to już wiadomo co to za jedni ,z jednej etnicznej wystarczy
  • ~mamoniowa303
    (2011-09-22 11:51)
    Wszystkie jej tematy kraza wokol d.upy . Obejrzalam kilka programow, stad moje spostrzezenie .Kazdy problem sprowadza do tego jednego . Poza tym przerywa wypowiedzi swoim rozmowcom, jak chociaz troszke oddala sie od motywu przewodniego.
    Mozna rzec, ze nie choroby, kiepska sytuacja finansowa, klopoty w pracy czy w szkole sa ptrzwdziwymi problemami, tylko za krotki penis, obwisle cycki, brak bzykanka dluzej niz dwa tygodnie...
  • ~DART
    (2011-09-22 11:51)
    mówić to może chce ,tylko kto chcę ją słuchać
  • ~monia
    (2011-09-22 11:45)
    Ona jest frustratką.
  • ~fernando
    (2011-09-22 11:44)
    pewnie ma już sucho, zostały tylko wspomienia
  • ~DinX
    (2011-09-22 10:50)
    ."..Swoje przeszłyśmy, jadłyśmy chleb z niejednego pieca i ...nie jednego loda lizałyśmy..." - chciałoby się dodać w kontekście... ;P
  • ~autor
    (2011-09-22 10:50)
    Rozumiem, że to wielka zaleta tej Pani że rzuca "penisami" na lewo i prawo? Co za czasy :)

Może zainteresować Cię też: