Nergal jest zbawicielem telewizji publicznej?

| Aktualizacja:

Wokół programu "The Voice of Poland" rozpętała się prawdziwa medialna burza. Wszystko za sprawą jednego z jurorów, Adama Darskiego.

wróć do artykułu
  • ~i tak trzymaj Nergal bo żyjemy
    (2011-09-22 17:25)
    w państwie Świeckim (tylko jak długo ?) .
  • ~TVPsy
    (2011-09-22 18:45)
    najważniejsze że nergal nie ma nic przeciwko Judaizmowi i Islamowi
  • ~j.jan
    (2011-09-22 18:56)
    Niech te biskup wezmie się za modlitwę.
  • ~orla
    (2011-09-22 20:00)
    Dobrze, że jest tam Nergal, oglądam ten program dzięki niemu i dzięki Fleszarowi, obydwoje są The Best :) (specjalnie napisałam "dzięki" - bo nie dla nich;p)
  • ~Student
    (2011-09-22 20:24)
    PO wyborach przekonanmy się jakie jest nasze społeczeństwo,łjak głeboko jest zepsute, ogłupałe, zdemoralizowane. sataniści to dewiaci, psychopaci. Jeżeli autorytety PO-wskie nie są przeciw a nawet są za to można wyrobić sobie zdanie na ich temat
  • ~yz
    (2011-09-22 23:48)
    A co na to PLATFORMIANY premier i prezydent III RP? Niechby taki łobuz jak Nergal publicznie podarł Talmud i spalił gwiazdę Dawida jak zrobił to z Ewangelię Jezusa, to jestem ciekaw czy Sąd III RP wydał by też wyrok, że to była tylko sztuka Nergala? Oj wyobrażam sobie co by się działo w kancelarii premiera i prezydenta oraz w Gaz. Wyborczej, NIE Urbana, TVN, Polsacie, Wirtualnej i europejskich oraz amerykańskich mediach. Nie mówiąc o protestacyjnych notach dyplomatycznych z Izraela i USA. No tak, ale Żydzi to naród bardzo patriotyczny, rozumny i odważny, który na całym świecie zdecydowanie by zareagował na takie znieważanie ich symboli narodowych i religijnych. Tylko głupi Polacy, w większości katolicy, którzy mieli swojego Wielkiego Papieża Jana Pawła II siedzą cicho i dają sobie niestety narzucić fałszywą teorię tzw tolerancji i pokory wobec znoszenia obelg i posypywania swoich głów popiołem przed szatańskimi zachowanimi pseudo artystów, ulegając panoszącemu się złu. Wstyd mi za takich rodaków i władze III RP.
  • ~antek
    (2011-09-23 08:46)
    ten smiec darski to swietny przyklad w jaki sposob mozna stac sie slawnym w Polsce
  • ~Katol
    (2011-09-23 19:29)
    Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!

    I wszystko w tym temacie. Amen.
  • ~Momo
    (2011-09-23 21:42)
    Im gorsza menda to sie bardziej podoba. Casus Tuska i Palikota
  • ~OBYWATEL
    (2011-09-23 22:18)
    "Bluźnierca, satanista, miłośnik wcielonego zła dostanie do dyspozycji ekran publicznej telewizji, by łatwiej mógł głosić swoje trucicielskie nauki" - on ma raytować rządy Tuska i polską telewizję. Zeszliśmy na dno moralne. ZWŁZCZA NAJBARDZIEJ ODPOWIEDZIALNI.!kIEDY RUDY LIS PÓJDZIE ZA TO WSZYSKO SIEDZIEĆ?
  • ~doświadczony
    (2011-09-24 02:56)
    Ten diabeł ogon napewno ma, tylko gdzie ukrywa rogi.
  • ~Maurycy
    (2011-09-28 10:16)
    No ne ma Nergal nic przeciwko Judaizmowi i Islamowi / w ktorym i tak Jezus Chrystus zajmuje calkiem wysoka pozycje / - tylko dlatego poniewaz jest zbawicielem jakiejs publicznej toalety .
  • ~Wektor
    (2011-09-28 10:40)
    Nergal zbawicielem publicznej toalety :) .. niezle .. :) a czy mozna ta toalete pokazywac dziecom jak by co , czy lepiej wzkazac krzaczek i chodu.. :) chyba to drugie rozwiazanie problemu edukacyjnego znacznie zdrowsze dla naszych pociech ktorym sami wyjasnimy czemu nie do publicznej toalety ktora zbawia jakis satan i wytlumaczymy dziecku tak by nie straumowac potomka , zwanego przyszloscia Narodu .