Jak pisze "Fakt":

Nowy sezon "Kocham Cię, Polsko" będzie obfitował w nowości, ale najważniejsze i sprawdzone punkty programu pozostaną bez zmian.

W roli prowadzącego jak zawsze zobaczymy niezawodnego Macieja Kurzajewskiego, a jako kapitanki drużyn pojawią się Marzena Rogalska i Katarzyna Zielińska. Na życzenie widzów powracają „Kalambury”, których nie było w poprzednim sezonie. W pierwszych odcinkach zobaczymy między innymi Kayah, Adama Darskiego, Anię Dąbrowską i Andrzeja Piasecznego, czyli trenerów z programu „The Voice of Poland”. W programie gościć będą też Marcin Gortat, Beata Tyszkiewicz i Zofia Czerwińska, małżeństwo Małgorzata Potocka i Jan Nowicki, Katarzyna Dowbor, Dorota Naruszewicz, Anna Dereszowska, Iwona Pavlowič, oraz Wojtka Brzozowskiego.

Ale to nie koniec miłych niespodzianek! – To już szósta edycja „Kocham Cię Polsko”, wiele pozostaje dobrego z poprzednich edycji, ale dochodzi też nowa konkurencja „Tele wiadomości” – mówi nam Krystyna Kulesza z biura promocji programu. I dodaje na czym owa nowa konkurencja będzie polegać. – Będą pokazywane wiadomości z dawnych lat, a zadaniem drużyn będzie ich uzupełnienie. To trudne zadanie, bo będzie trzeba przypomnieć sobie, co się wówczas działo w Polsce i na świecie, a przecież w drużynach jest najczęściej wielu młodych ludzi – opowiada Kulesza.

Pojawia się jeszcze pytanie – jak poradzi sobie Kasia Zielińska, która będzie musiała pogodzić swój udział w show TVP2  „Kocham Cię, Polsko” z występami w „Tańcu z gwiazdami” w TVN.

– Nie sadzę, aby był z tym jakiś problem. Co prawda próby do „Tańca z gwiazdami” wymagają intensywnej pracy, ale Kasia Zielińska jest perfekcjonistką i na pewno uda jej się to pogodzić. Na pewno będzie chciała wypaść jak najlepiej, ale „Taniec z gwiazdami” to jest program na żywo, a „Kocham Cię, Polsko” jest nagrywane więc żaden z tych programów nie ucierpi – uważa Kulesza.