Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

Odpowiedź jest prosta. Widzowie kochają spektakularne widowiska. Gwiazdy w roli jurorów, zwykli ludzie jako uczestnicy, rywalizacja, interaktywność i duża dawka adrenaliny – wszystko to sprawia, że przed odbiornikami co wieczór zasiada milionowa publiczność.

Teodor Klepczyński / newspix.pl

W pierwszym tygodniu września starują show: "The Voice of Poland" (3 września) – nowy program TVP 2 oraz znane już polskim widzom polsatowski "Tylko muzyka. Must the be music" (4 września), TVN-owski "Taniec z gwiazdami" (4 września), "Top model" (7 września) i "Mam talent" (3 września).

"The Voice. of Poland" zapowiadany jest jako prawdziwy hit ramówki telewizji publicznej, który ma skosić konkurencję. Jego twórcy zapowiadają, że to jedyny w swoim rodzaju show, bo nie liczy się w nim wygląd uczestników, a jedynie świetny głos i muzyczny talent. W roli czterech jurorów-trenerów zobaczymy Kayah, Anię Dąbrowską, Andrzeja Piasecznego i Andrzeja "Nergala" Darskiego. Ten ostatni to niewątpliwie największa i najbardziej demoniczna niespodzianka programu. Zresztą, samemu Darskiemu chyba się w najczarniejszych snach nie śniło, że on – heavymetalowiec, zasiądzie w loży jurorskiej obok przedstawiciela muzyki pop, jakim jest Piaseczny, a nawet wystąpi z nim razem w teledysku, promującym show...O tym, że życie bywa przekorne przekonała się także ekipa TVN-owskiego "Tańca z gwiazdami". Producenci postanowili odświeżyć nieco formułę programu i podziękowali za współpracę kilku osobom. W roli prowadzącej zobaczymy więc Nataszę Urbańską, która zastąpiła Kasię Skrzynecką, a loży jurorskiej zasiądą Jolanta Fraszyńska oraz Janusz Józefowicz.

TVN

Bez zmian nie obeszło się też w "Mam talent". Do ekipy dołączył Robert Kozyra, który zastąpił Kubę Wojewódzkiego.

Polsat

Każda ze stacji chce zaproponować jak najciekawszy format programu, w którym pojawią się największe osobowości ze świata show biznesu, a na dodatek będzie on wyemitowany w najlepszym z możliwych czasie antenowym i... zabierze widzów konkurencji. Której telewizji uda się to tej jesieni? Zadecydują widzowie, bo przecież to dla nich organizowane są te niezwykłe, telewizyjne igrzyska!

Czytaj również: Prokop się ożenił i zarabia miliony