Jak dowiedział się "Fakt", wielką niespodziankę związaną z wyglądem Huberta szykują producenci i styliści nowego show TVP 2 "The Voice of Poland. Najlepszy głos". Według tych informacji chcą oni, by prowadzący pokazał się z zupełnie innej strony. Dlatego ubiorą go w... rockowe ciuchy. Poszarpane dżinsy, ćwieki, skórzane buty i rozgardiasz na głowie – to ma ponoć być Urbański, jakiego jeszcze nikt nie widział.

Czy jednak na pewno? Nie wolno zapominać, że poza występami w telewizyjnych programach i licznych reklamach gwiazdor ma też życie prywatne. A znajomi Huberta dobrze wiedzą, że na co dzień mocno różni się on od swojego wcielenia ekranowego. Kiedy dosiada harleya ubrany w skórzane wdzianko, mało kto jest w stanie rozpoznać w nim eleganckiego pana z telewizji.

Widocznie to właśnie ten codzienny wizerunek Urbańskiego zainspirował producentów "The Voice of Poland" do odważnego eksperymentu telewizyjnego. Pozostaje pytanie, czy widzowie zaakceptują Huberta w wydaniu bardziej przypominającym Michała Wiśniewskiego niż szykownego prezentera. Jedno jest pewne, będzie na co popatrzeć. A przedsmak wrażeń, jakie czekają nas już jesienią, można obejrzeć obok, na fotomontażu "Faktu".

>>Czytaj również: Michał Piróg wylatuje!