"Fakt" wieszczy kolejne zmiany w składzie osób pracujących przy "Tańcu z gwiazdami":

Reklama

"Jak dowiedział się Fakt, główny choreograf programu - Agustin Egurrola (43 l.) - na wieść, że nowym jurorem został Janusz Józefowicz (52 l.), aż przysiadł z wrażenia. Ale nie pozytywnego. Panowie się nie lubią, mówi się nawet, że Egurrola może teraz odejść z show.

To Agustin odpowiadał za choreografię w „Tańcu z gwiazdami”, to on tworzył większość układów tanecznych. To nim zachwycali się jurorzy i prowadzący. Nawet jeśli zdarzały się kąśliwe uwagi któregoś z jurorów, dotyczyły głównie nieudanego wykonania tańca przez gwiazdę, nigdy samego pomysłu na kroki. Teraz może się to zmienić.

Józefowicz znany jest z dosadnego i agresywnego języka. Nie jest też tajemnicą, że uważa się za wielkiego specjalistę w dziedzinie tańca. Jako juror będzie miał pełne prawo i możliwość krytykowania nie tylko gwiazd, ale i choreografii. Możemy być pewni, że będzie to robił... Skoro rok temu był w stanie stwierdzić, że Michael Jackson (†52 l.) nie zrobił nic ciekawego w tańcu, to co dopiero powie o dokonaniach Egurroli.

– Agustin na wieść o nowym jurorze doznał szoku, zaczął się nawet zastanawiać, czy to nie znak, by rozstać się z programem – mówi nam znajomy choreografa. Do tej pory Egurrola o Januszu wypowiadał się zawsze bardzo elegancko. – On jest osobą, która za życia stała się legendą. Podziwiam go za to, co zrobił w Polsce w dziedzinie musicalu – mówił nam jeszcze pół roku temu.

Nieco ostrzej o Egurroli mówił Józefowicz. – Egurrola nie dostał się do obsady „Metra”, bo był za słabym tancerzem - wyznał w jednym z wywiadów. Oj, może być gorąco. Czy Augustin zdecyduje się rzucić program? Bardzo prawdopodobne".

>>> Czytaj także: Miłość Wiśniewskiego zabija Ich Troje!