Jak pisze "Fakt":

Reklama

Po tym jak za udział w programie podziękowano Katarzynie Skrzyneckiej rozmowy prowadzono m. in. z Katarzyną Cichopek i Dorotą Gardias. Choć TVN ciągle szuka nowych osób do swego programu, nam udało się dotrzeć do prawdziwie sensacyjnych informacji.

To Natasza Urbańska ma największe szanse by u boku Piotra Gąsowskiego poprowadzić „Taniec z gwiazdami”. Show TVN jest Urbańskiej doskonale znany, piosenkarka tańczyła w dziesiątej edycji i zaszła aż do finału. Tam poległa w walce z Anną Muchą.

Jeszcze większym zaskoczeniem jest nowy kandydat na jurora, czyli mąż Nataszy, Janusz Józefowicz. Choreograf słynie z ciętego języka i wysokich wymagań. O tym, jak trudno się z nim pracuje, krążą legendy. W show TVN raczej nie złagodzi swoich wymagań.

Gwiazdy, które zatańczą w trzynastej edycji, już powinny zacząć się bać i ostro wziąć się za treningi. Bo choć program to tylko zabawa, Józefowicz na pewno nie będzie stosował taryfy ulgowej, a ostre riposty zapewne nie raz zabolą uczestników. Szykuje się nam naprawdę gorąca edycja roztańczonego show!

>>> Kryzys u BrzydUli. Nikt nie chce kupić jej mercedesa