Znane małżeństwo artystów przejmuje "Taniec z gwiazdami"

| Aktualizacja:

Ona ma być gospodynią programu, on członkiem jury. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają dołączyć do "Tańca z gwiazdami"! Jeśli rozmowy zakończą się pomyślnie, małżonkowie już w przyszłym tygodniu podpiszą umowy.

wróć do artykułu
  • ~Gość1
    (2011-07-16 10:44)
    Nie oglądam. Dla kogo jest ten program i o co właściwie w nim chodzi?
  • ~sas
    (2011-07-16 10:45)
    Ten śmieszny program powinien zniknąć z telewizji, czy telewidzowie dalej będą robieni w konia, jeżeli nie to każdy wykonawca powinien mieć równą stawkę a nie miernota ma wygórowane pieniądze i musi tańczyć powiedzmy do ćwierć finału.
  • ~agama pierwsza
    (2011-07-16 11:09)
    To dopiero nieszczęście!!
  • ~Tessa
    (2011-07-16 11:37)
    Szkoda czsu i wzroku na ogladanie tego byle czego i robienie frekfencji i kasy bezmyslnikom.
  • ~milena
    (2011-07-16 11:54)
    Moze będzie ciekawie,ale od chwili gdy przegrała program NATASZA U. przestał mnie interesować.
  • ~Wydymany elektorat tuska
    (2011-07-16 12:14)
    Dostał grant ministra rządu tuskowego tak jak icek czapiński w kwocie 400 tys . zł !
  • ~bebe
    (2011-07-16 12:19)
    Boże chroń TVN !!!
  • ~MARK UFO
    (2011-07-16 15:07)
    ooooooooo!!! tragizm tej konkurencji olimpijskiej w 2020r mnie poraża. a jak pomyśle, że w 2024 będzie też taniec na rurze to mięśnia moje wiotczeją i nie są już takie jak ARNOLDA S.
  • ~ADAM
    (2011-07-16 18:35)
    Ta pani bez przerwy wystepuje w TVP a Jaka to melodia bez niej nie istnieje. Jozefowicz wszedzie z nia. A teraz TVN to juz obrzydzenie Urbanskimi. NIE OGLADAM TEJ PARY
  • ~ania
    (2011-07-16 19:00)
    Nic mi nie zrobili,ale ich nie cierpie.Jezeli oni porowadza nie bede ogladala wogole.I tak zrobi wiekszosc polakow.
  • ~ALA
    (2011-07-16 23:00)
    TO JEST JAKIES NIEPORUMIENIE
  • ~żaba
    (2011-07-17 07:25)
    TYLKO NIE TO!!! RATUNKU!!!
  • ~misiek
    (2011-07-17 08:27)
    jaki TVN tacy prowadzący
  • ~paweł 28
    (2011-07-17 20:58)
    Do ani. Większość Polaków nie oglada tak prymitywnych programów. Naprawde. Daj sobie przetumaczyć. Większość nie widziała albo tylko z raz cz dwa zerknęła na jakies tańce, zwłaszcza na TVN który ma dość ograniczony zasięg. Dodam że w czasie tańców były zazwyczaj lepsze programy niż skakanie na parkiecie. Ogólnie programy typu śpiewam, tańcze i pokazuje siebie są dosć płytkie. Przykro powiedzieć ale to gorsze niz seriale.
  • ~dno
    (2011-07-17 21:50)
    tvn na dno, jak wszyskie wystepy nataszy
  • ~misiek
    (2011-07-18 08:25)
    Boże chroń PRZED tvn
  • ~zxc
    (2011-07-18 10:05)
    świetna decyzja. uwielbiam ich.
  • ~m
    (2011-07-18 10:39)
    Pani Kasia Skrzynecka z klasą prowadziła TzG.
    Czas na zmiany, Pani Natasza Urbańska pięknie tańczy, pięknie śpiewa, pięknie mówi, piękna kobieta - ciekawe jak wypadnie w nowej roli. Ona i jej mąż na pewno wniosą do programu który z przyjemnością oglądam powiew świeżości.
  • ~~~ner
    (2011-07-18 11:01)
    OKROPNA DECYZJA TVN. NAJGORSZA JAKA MOGŁA NAS WIDZÓW SPOTKAĆ. PARA KTÓRA W ŻYCIU PRYWATNYM ŻYJĄ JAK PIES Z KOTEM W TYM PROGRAMIE NICZEGO DOBREGO NIE ZWIASTUJE. TVN NIE RÓBCIE TEGO BŁĘDU
  • ~JASIU