Jak pisze "Fakt":

Reklama

Dwójka jesienią wprowadza nowy program "The Voice of Poland. Najlepszy głos". Tajną bronią będzie w nim sam Adam "Nergal" Darski. Muzyk właśnie podpisał umowę i został jurorem show.

Lider zespołu Behemoth to muzyk, który cieszy się ogromnym poważaniem wśród krytyków i fanów death metalu nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nergal nie boi się wyrażać swoich, często kontrowersyjnych, opinii. Były ukochany królowej polskiego popu wydaje się więc wymarzonym kandydatem na jurora.

Darski nie jest kolejną opatrzoną gwiazdką, więc producenci programu liczą, że jego obecność w „The Voice of Poland. Najlepszy głos” wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród złaknionej nowości publiczności.

Jest już Nergal, ale co z pozostałą trójką jurorów „The Voice Of Poland”? Jak dowiedział się "Fakt", producenci show już od 3 miesięcy mocno zabiegają o udział w programie Andrzeja „Piaska” Piasecznego.

Według informacji tabloidu, piosenkarz przez długi czas w ogóle nie był zainteresowany ofertą, twierdząc, że woli zajmować się tworzeniem muzyki, a nie występowaniem w rozrywkowym show. Jednak twórcy programu nie odpuszczają. – Chyba na nikim tak im nie zależy, jak właśnie na Piasku, który ma świetne wykształcenie muzyczne, tworzy i śpiewa od wielu lat – zdradza osoba zorientowana w sytuacji.

>>> Czytaj też: Krupa zazdrosna o Rubik. Poszło o...