Jak pisze "Fakt":

I znowu się nie udało. Już od dobrych kilku lat TVN próbuje namówić Joannę Brodzik do występu w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka jednak za każdym razem odmawia. W tym roku stacja zaproponowała jej aż 25 tys. złotych za jeden odcinek show. Ale i tym razem odpowiedź była negatywna.

Jest jedną z najbardziej popularnych aktorek swojego pokolenia, mającą na koncie niejedną przebojową rolę. Nic więc dziwnego, że włodarze telewizji TVN stają na rzęsach, by wciągnąć ją do tanecznego show.

Jesienią ruszy już 13. edycja „Tańca z gwiazdami”, w którym o Kryształową Kulę walczyli zawsze znani polscy artyści. Istnieje jednak grono gwiazd, które notorycznie odrzucają propozycje udziału w show. Do tej grupy należą Piotr Adamczyk czy Doda. No i właśnie Joanna Brodzik.

Piękna aktorka pozostaje niewzruszona i wygląda na to, że nic – nawet duże pieniądze – nie jest w stanie jej skusić do pląsów na parkiecie. Dlaczego ? – Aśka mówi, że takie programy nie są dla niej i nie chce się zbłaźnić – zdradza "Faktowi" znajomy Brodzik. – Poza tym poważnie traktuje swoją karierę aktorską i udział w tego typu show byłby, jej zdaniem, krokiem w złym kierunku – dodaje informator.

>>> Czytaj też: Gwiazda "Rancza" jest "toksyczną matką"