Jak pisze "Fakt":

Reklama

Nazwisko Kasi Cichopek od dawna kojarzy się z telewizją Polsat. Ale wygląda na to, że już niedługo. Jak nieoficjalnie dowiedziała się bulwarówka, konkurencyjna stacja TVN zaproponowała aktorce rolę w swojej nowej produkcji serialowej. Póki co trwają negocjacje.

Cichopek była jedną z najpopularniejszych twarzy Polsatu. Prowadziła wielkie widowiska stacji ze słoneczkiem, takie jak „Jak Oni Śpiewają” czy „Tylko nas dwoje”, była gospodynią teleturnieju „Gra wstępna”, a stacja Polsat Cafe emitowała jej program o macierzyństwie. Występowała też przed publicznością na żywo w kilku edycjach sopockich festiwali „TOPTrendy”, które organizował Polsat.

Jakiś czas temu jednak szefowie stacji odsunęli ją niemal od wszystkiego. Aktorka jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nagle zniknęła z ekranu. Nie zaproponowano jej nawet prowadzenia tegorocznych „TOPTrendów”. Ale konkurencja nie śpi. TVN wykorzystał sytuację i zaczął kusić aktorkę rolą w swojej nowej produkcji.

Komediowy serial na amerykańskiej licencji o roboczej nazwie "Rules of engagement” opowiada o perypetiach i relacjach dwóch par oraz ich samotnego przyjaciela. Kasia miałaby wcielić się w jedną z głównych ról kobiecych. To dla niej duża szansa. Za granicą serial odniósł wielki sukces. Poza tym TVN zadbałby na pewno o jej dalszą karierę.

>>> Zielińska zatańczy z...