Jak pisze "Fakt":

Reklama

Szykują się wielkie emocje na zakończenie serialowego sezonu. Scenarzyści dwóch najpopularniejszych produkcji, "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", postanowili przed wakacjami mocno podkręcić tempo i dopisać nowe, zaskakujące wątki. A w wakacje czas na przerwę w nadawaniu premierowych odcinków.

Lena Starska (Anita Sokołowska), lekarka z serialu „Na dobre i na złe”, po wielu perypetiach i miłosnych zawirowaniach na nowo układa sobie życie z ukochanym Witkiem Latoszkiem (Bartosz Opania). Choć długo zbierała siły po chorobie nowotworowej, z którą się zmagała, teraz wszystko wróciło na dobrą ścieżkę. Lena jest zdrowa i zakochana! Niestety w pracy pojawiają się problemy. Urocza pani doktor będzie się borykać z trudnym przypadkiem swojej pacjentki – młoda dziewczyna urodzi dziecko, ale w szoku porzuci noworodka. Starska zaangażuje się się w poszukiwania i odnajdzie malucha. Ale to nie koniec dobrych wiadomości tego dnia. Po powrocie z pracy Lena zrobi test ciążowy. Wynik będzie pozytywny!

Prawdziwa rewolucja szykuje się w ostatnim przed wakacjami odcinku „M jak miłość”. Andrzeja (Krystian Wieczorek) i jego narzeczoną Martę (Dominika Ostałowska) też czeka niespodzianka.

W poniedziałkowym odcinku mecenas Budzyński wróci stęskniony z Berlina, by spędzić romantyczny wieczór walentynkowy z Martą. Pechowo, koleżanka z kancelarii, Monika, nagra dwuznaczną wiadomość Budzyńskiemu na sekretarkę, a nagranie odsłucha zazdrosna Marta i kłótnia gotowa! Zdenerwowana sędzia wybiegnie z domu, a mecenas smutki zatopi w alkoholu. Pijany będzie wałęsał się po mieście. Na skutek dziwnego zbiegu okoliczności mężczyzna trafi do mieszkania rudowłosej prokurator Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach). Para spędzi razem namiętną noc, która nie pozostanie bez konsekwencji...

>>> Czytaj także: "Top Model" bez Krupy? Modelka chce za występ...