Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Już w tym tygodniu ostatni raz przed wakacjami obejrzymy dwa seriale Polsatu: „Hotel 52", a po nim „Szpilki na Giewoncie". „Szpilki..." z Magdą Schejbal w roli głównej stały się prawdziwym hitem! Serial był najchętniej wybieraną przez widzów pozycją w czwartkowe wieczory – wygrywał z konkurencją co tydzień!

Widzowie pokochali perypetie granej przez Schejbal Ewy Drawskiej – warszawianki, „zesłanej" do filii swojej firmy w Zakopanem. Serial okazał się sukcesem nie tylko telewizyjnym... Niekwestionowaną gwiazdą została Magda Schejbal, która na tyle zżyła się ze stolicą Tatr, że postanowiła tam zamieszkać! I nie wiadomo, czy jeszcze wróci do Warszawy...

W maju zobaczymy też ostatni odcinek serialu TVN „Przepis na życie". Produkcja okazała się strzałem w dziesiątkę! Jak dalej potoczą się losy sympatycznej Anki (Magda Kumorek)? Dowiemy się po wakacjach. Jesienią na ekrany wróci też „Prosto w serce", choć mówi się, że serial nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Mimo dobrej obsady (m.in. Anna Mucha i Filip Bobek) produkcja okazała się klapą. Emisja w tym sezonie zakończy się w czerwcu.


W Jedynce jesienią na pewno nie zabraknie „Klanu" i „Ojca Mateusza".

Nie wiadomo co dalej z popularnym „Chichotem losu"... Serial był kręcony na podstawie książki. Fabuła się skończyła, więc trzeba dopisać nowy scenariusz. Czy tak się stanie, okaże się niebawem, jednak jak powiedziała nam osoba z działu promocji telewizyjnej Jedynki, nawet jeśli serial powróci, to na pewno nie jesienią.

Zła wiadomość dla wielbicieli seriali „1920. Wojna i miłość" i „Ranczo". Nie będzie już nowych odcinków. W Jedynce zobaczymy najwyżej powtórki. Już w przyszłą środę zostanie nadany ostatni odcinek „1920...", „Ranczo" będzie nadawane do czerwca. Również serial Dwójki „Instynkt" z Danutą Stenką w roli głównej, prawdopodobnie nie doczeka się kontynuacji i w tym tygodniu zobaczymy go po raz ostatni.

>>>CZYTAJ TAKŻE: "Wow! Doda założyła na siebie ciuchy za..."