Co dalej z ukochanymi serialami Polaków? Wrócą jesienią?

| Aktualizacja:

Wakacje za pasem. To czas, kiedy w telewizji kończy się wiosenna ramówka, a z nią wiele seriali. Niektóre z nich powrócą jesienią. Inne kończą się definitywnie. Co i kiedy zobaczymy w tym sezonie po raz ostatni, na jakie serialowe kontynuacje możemy liczyć, a z którymi musimy się pożegnać?

wróć do artykułu
  • ~an
    (2011-05-19 10:22)
    „Przepis na życie".-gdzie ten film jest ???Jaki to strzał w dziesiątkę.???/Jak tam jest obsada "aktorska"???
  • ~radzio
    (2011-05-19 10:24)
    Ale można non stop emitować M jak Miłość czy Na dobre i na złe o do nie tak dawno potępianych Pancernych i Stawce większej niż życie nie wspomnę. Można przecież przypomnieć o Zmiennikach z Janosikiem. Wszystko to opatrzyć zapowiedzią hit i nadawać wcześnie rano albo późną nocą. Do tego poprzedzić wrzaskliwą reklamą, nota bene te miały być cichsze. I podwyższyć koniecznie opłaty za korzystanie z telewizora. Wszak prezesi TVP podobnie jak celebryci i prezenterzy i "aktorzy" muszą zarobić na swoje nędzne bytowanie i opłacić mandaty za swoje picie alkoholu - piją bo pracują w warunkach zagrażających ich życiu o zdrowiu nie wspomnę.
  • ~Bez wojny, to miłość jest nudna.
    (2011-05-19 10:31)
    Mój ulubiony serial to "Wojna i miłość 1920", ale raczej drugiego sezonu serialu nie będzie, bo się wojna lub miłość skończy. Może powinni nakręcić serial "Władza i miłość 1921-39" to mogłoby być interesujące, ale kto za to zapłaci?
  • ~renczer
    (2011-05-19 10:52)
    ranczo wróci
  • ~jola38
    (2011-05-19 11:05)
    "Przepis" - fenomenalny !! Prosto w serce - gniot nad gnioty i to właśnie z powodu nietrafionej obsady. Mucha kompletnie tę role zawaliła, a co za tym idzie zawaliła cały projekt. Ja skończyłam na 30 odcinku(!!) i spasowałam:/ Czy ktoś to jeszcze w ogóle ogląda ??
  • ~telewidz
    (2011-05-19 11:09)
    A cóz to serial 1920 ... zostaje zdjęty w ramach "prostowania stosunków polsko radzieckich"?
  • ~Anty k
    (2011-05-19 11:29)
    Popu papka Wszystko to spuścić do szamba CZAS HONORU będzie czy wszystką kaske na pseudo gwiazdki wyrzucili ???
  • ~Tylko M jak Miłość.
    (2011-05-19 12:00)
    ~telewidz2011-05-19 11:09
    A cóz to serial 1920 ... zostaje zdjęty w ramach "prostowania stosunków polsko radzieckich"?

    Nie, ale wojna polska-radziecka się skończyła i następne 90 lat to lata niezamąconego spokoju i miłości uwieńczone prezydenturą pana Bronisława przyjaciela Rosjan i Rosji Radzieckiej. Wojna się skończyła, a została tylko M jak miłość.
  • ~religijny
    (2011-05-19 12:11)
    a co z "plebanią"?
  • ~prosto w serce
    (2011-05-19 12:29)
    Porażką jest obsadzenie Anny Muchy w czołowej roli serialu Prosto w serce.
    Bobek, który podobał mi się w Brzyduli, gra niestety tego samego amanta, tylko gorzej.
    Wydawało mi się, że to aktor o większych możliwościach, ale wygląda na to, że gra głównie siebie.
    A może nie jest w stanie wykrzesać z siebie więcej, grając z taką partnerką, jak Mucha?
  • ~Liv
    (2011-05-19 16:35)
    Wszystkie te seriale są poniżej poziomu. Aktorstwo na niskim poziomie. Po co produkują taki chlam.
  • ~cd
    (2011-05-19 19:36)
    Oby te GNIOTY raz na zawsze przepadły! Zwłaszcza ten niby 'ojciec' Mateusz!
  • ~ja
    (2011-05-20 09:59)
    A ja mam nadzieję, że Instynkt wróci, jest to najlepszy serial polski, jaki ostatnio udało się nakręcić. Dla mnie "Szpilki na Giewonicie"
    z wiecznie smutna miną Magdy S jest nie do przetrawienia.
  • ~znudzona
    (2011-05-20 21:22)
    dla mnie jedynym hitem był serial USTA-USTA szkoda że się skończył
  • ~Raxell