Przypomnijmy: seria opowiada o śledztwach prowadzonych przez przystojnego agenta FBI Seeleya Boothema (David Boreanaz), który w szczególnie skomplikowanych sprawach zwraca się o konsultację do specjalizującej się w analizie kości pani antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel). Kto by się spodziewał, że żmudne i wymagające specjalistycznej wiedzy laboratoryjne analizy okażą się tak dobrym patentem na scenariusze kolejnych popularnych seriali – od "Kryminalnych zagadek" po "Anatomię prawdy".

Reklama

Oprócz wciągających zagadek kryminalnych "Kości" przyciągają widzów niegasnącym napięciem erotycznym między dwojgiem głównych bohaterów, które jednak wciąż nie przeradza się w pełnoprawny romans. Zwłaszcza widzowie rozczarowani finałem piątego sezonu czekają, aby chemia między tą parą wreszcie znalazła jakieś ujście.

Tego nie możemy im zdradzić, ale jak zwykle można liczyć na emocjonujące, często niebezpieczne śledztwa, także te prowadzone pod przykrywką. Para znów będzie musiała się zmierzyć z kolejnym groźnym seryjnym zabójcą, zaś w jednym z odcinków powróci postać medium granego przez piosenkarkę Cyndi Lauper.

KOŚCI. SEZON 6 | Polsat | niedziela, godz. 22.00