"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" – nowe odcinki z premierowego, 6. sezonu to nowe zadania dla ekipy nowojorskiego CSI. Detektyw Taylor (Gary Sinise) i detektyw Bonasera (Melina Kanakaredes) zmierzą się z psychopatą, który już nie raz terroryzował ich miasto, a teraz chce zabić jednego z policyjnej drużyny. Start: 24 lutego o godzinie 20.00.

Reklama

"CSI: Kryminalne zagadki Miami" – w kontynuacji 8. sezonu tego serialu drużyna dobrze nam znanych speców od kryminologii będzie musiała stawić czoła najgroźniejszej organizacji przestępczej na świecie. Następne zadania okażą się jeszcze trudniejsze i bardziej emocjonujące. Nadal też pozostaje aktualne pytanie, które liczni fani tego serialu na całym globie zadają sobie od 1. odcinka 8. serii: Czy Eric Delko wróci do drużyny? Start: 27 lutego o godzinie 20.00.

"Kości" – w kontynuacji premierowego, 5. sezonu czekają nas mroczne zagadki kryminalne i czarny humor, romanse i dramaty. Coraz bliżej 100. odcinka, więc tym bardziej warto zobaczyć, co czeka bohaterów tego serialu w premierowych wydaniach przeboju, który powstał z inspiracji bestsellerowymi powieściami pisarki i kryminolog-antropolog, Kathy Reichs. W 2009 roku serial otrzymał nominację do nagrody Emmy i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Fani kochają ten serial za wciągające opowieści z odrobiną grozy, niezdefiniowane napięcie erotyczne, łączące głównych bohaterów: Brennan & Booth i błyskotliwy dowcip, od którego aż skrzą dialogi w "Kościach". Start: 27 lutego o godzinie 22.00.

"Kobiecy Klub Zbrodni" to nowość na antenie Polsatu. Serial o czterech profesjonalistkach w swoim fachu. Lindsay (Angie Harmon), Jill (Laura Harris), Claire (Paula Newsome) i najmłodsza z nich – Cindy (Aubrey Dollar) wspólnie i z niebywałym zaangażowaniem ujawniają sprawców najbardziej przerażających zbrodni w San Francisco. Wspierają się w śledztwach, prowadzonych w sprawach zabójstw i stworzyły jedyną w swoim rodzaju, nieformalną drużynę dochodzeniową. Mają różne temperamenty i odmienne życiowe doświadczenia, ale łączy je przyjaźń, która okazuje się bezcenna w sytuacjach kryzysowych. Najtrudniejsza próba przed nimi - gdy życie jednej z nich będzie zagrożone, bo w mieście grasuje seryjny morderca.

Amerykański serial „Kobiecy Klub Zbrodni” (tytuł oryginalny: „Women's Murder Club”) powstał w oparciu o serię bestsellerowych thrillerów, autorstwa Jamesa Pattersona. Doskonale oddaje napięcie, jakie towarzyszy pracy w policji, ale też podkreśla, jak ważne jest w tej służbie zaufanie do partnera i… kobieca intuicja w walce z najbardziej przebiegłymi przestępcami. Start: 3 marca o godzinie 23.00

Premierowy, 3. sezon "Przygód Merlina" oszałamia rozmachem inscenizacyjnym i bogactwem efektów specjalnych, rodem z największych premier kinowych ostatnich lat. W najnowszych odcinkach zobaczymy znajome czarodziejskie sztuczki i nowe fantastyczne tricki. Pojawią się potwory zwabione magicznym zaklęciem i przybędą bohaterowie, by walczyć w słusznej sprawie. Poznamy fatalne konsekwencje ujawnienia tajemnicy o nieślubnym dziecku – zamęt rozdzieli starych przyjaciół i zmusi ich do wyboru: dobra lub zła. Batalia o Camelot rozpoczyna się! Start: 5 marca o godzinie 17.45.