Jak podaje "Fakt":-

- Przed szefostwem TVP2 nie lada dylemat. Z jednej strony warunek jaki postawił włodarzom telewizji wokalista jest bardzo ciężki i nie ma co ukrywać kosztowny, ale z drugiej strony obecność Cugowskiego w programie sprawi, że show zyska prawdziwy prestiż. W końcu wokalista grupy „Budka Suflera” to jeden z najpopularniejszych i cenionych piosenkarzy.

Reklama

Jego wieloletnie doświadczenie muzyczne i sceniczne przydałoby się w programie. Cugowski wystąpiłby w show obok Macieja Miecznikowskiego, Piotra Kupichy, Michała Wiśniewskiego i grupy Golec Orkiestra.

Tymczasem sam Cugowski doskonale wie co robi. „Budka Suflera” bardzo dużo koncertuje, w samym zeszłym roku zagrali aż 70 koncertów, zarabiając na tym okrągłe 2 miliony złotych! Jeśli zaś wokalista zgodzi się na udział w show, to będzie musiał zawiesić lub zdecydowanie ograniczyć występy na czas trwania programu, czyli na prawie 3 miesiące. A to oznacza o wiele mniejsze zarobki dla grupy i dla niego samego. Nie dziwi więc, że postanowił zadbać o swe interesy i bezpieczeństwo finansowe. W końcu nikt lepiej tego nie zrobi niż on sam!

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Agnieszka Maciąg wyszła za mąż"