W pełnej rozmachu "Bitwie na głosy" (na program przeznaczono w sumie 1,22 mld zł) gwiazdy – Urszula Dudziak, Halina Młynkova, Natasza Urbańska, Piotr Kupicha, Krzysztof Cugowski, Maciej Miecznikowski, Michał Wiśniewski i bracia Golcowie – poprowadzą do muzycznej rywalizacji swoje szesnastoosobowe zespoły. Nie wiadomo jeszcze kto będzie oceniał ich poczynania, ani kto poprowadzi show. Ale wiadomo, że widowisko nadawane będzie w soboty o 20.00 i rywalizować będzie z polsatowiskim "Tylko muzyka. Must Be The Music".

Reklama

Nowością wśród seriali będzie komediowa "Rodzinka.pl", czyli oparta na kanadyjskim formacie, opowieść o nietuzinkowej pięcioosobowej familii Boskich. W rolach głównych: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Emisja w środy o 20.45 (po dwa odcinki).

Gwiazdą kryminalnego "Instynktu" w reżyserii Patryka Vegi będzie Danuta Stenka. Jako komisarz Anna Oster wraz z ekipą ze stołecznej dochodzeniówki rozwiązywać będzie zagadki kryminalne, zbliżając się do poznania tajemnicy o sobie (czwartki o 21.45).

Nowy teleturniej "Postaw na milion" poprowadzi Łukasz Nowicki. W każdym odcinku polskiej wersji brytyjskiego "Money drop" bierze udział dwóch dobrze znających się uczestników (są to np. członkowie rodziny albo przyjaciele). Zanim usłyszą pierwsze pytanie, otrzymują milion złotych w gotówce. Aby zatrzymać wygraną, muszą prawidłowo odpowiedzieć na osiem pytań. "Postaw na milion" nadawany będzie w soboty o 19.05.

W dni powszednie o 16.35 pojawi się codzienny talk-show "A normalnie o tej porze". W nim zaś rozmowy z gośćmi na tematy społeczne, kulturalne i dotyczące nowych trendów, będą także relacje reporterskie i felietony. Program poprowadzą Wojciech Jagielski, Paweł Korsuń, Olimpia Ajakaiye i Rafał Betlejewski.