Ona to sierota zarabiającej na życie jako bokserka. On - królewicz milioner, właściciel firmy deweloperskiej. Dwa różne światy, dwa różne charaktery, które połączy strzał Amora prosto w serce.

Reklama

Ich życiowe drogi spotkają się, gdy Monika (w tej roli Anna Mucha, która - jak podkreśla- trenowała boks kilka miesięcy, by wiarygodnie wcielić się w tę rolę) pojawia się w firmie Artura (Filip Bobek) w poszukiwaniu pracy. Oboje jednak są już związani – Artur z przebiegłą Konstancją (Małgorzata Socha), zaś Monika z Cezarym, marzącym o szybkim awansie finansowym (Grzegorz Małecki).

Serial, który zastąpi w ramówce "Majkę", jest adaptacją znanej w Polsce m.in. z anteny Polsatu argentyńskiej telenoweli "Sos mi vida" z 2006 roku, w której wystąpili Natalia Oreiro i Facundo Arana. Nad przygotowaniem polskiego scenariusza czuwa Marta Nowakowska (główny scenarzysta), zaś reżyserami telenoweli są m.in. Jarosław Banaszek i Filip Zylber. Producentem "Prosto w serce" został Robert Wieczorek, który podobnie jak Bobek, Socha, Braciak czy Zylber, pracował wcześniej przy emitowanej w TVN-ie "Brzyduli", która okazała się hitem stacji.

Na ekranie zobaczymy m.in. Ewę Kasprzyk, Marię Winiarska, Jacka Braciak, Aleksandrę Kisio, Krzysztofa Stelmaszyka oraz Agatę Kuleszę.

Pierwszy odcinek "Prosto w serce" pokazany zostanie 23 grudnia br. o godz. 18.25, czyli tuż po ostatnim odcinku "Majki". Regularna emisja serialu ruszy 3 stycznia przyszłego roku. Telenowela emitowana będzie od poniedziałku do piątku o 17.55. Zaplanowano ją na ok. 200 odcinków.