Wielbicielki książek Katarzyny Grocholi doczekały się serialu, w którym każda kobieta odnajdzie cząstkę siebie. Zawirowania w życiu rodzinnym, kłopoty uczuciowe, problemy w pracy - kto tego nie zna? Dzięki wrodzonemu optymizmowi serialowa Judyta pokonuje bariery stojące na drodze do szczęścia. Gdy wszystko wskazuje na to, że historia zaskoczy się bajkowym ".. i żyli długo i szczęśliwie", następuje niespodziewany zwrot akcji.

Prócz opartego na bestsellerowej powieści, pełnego niespodzianek scenariusza atutem serialu jest doskonała obsada. Obok Edyty Jungowskiej zobaczymy Radosława Krzyżowskiego w roli Adama, a także Martę Lipińską, Krzysztofa Kowalewskiego, Andrzeja Grabowskiego, Pawła Królikowskiego, Hannę Śleszyńską i Agnieszkę Włodarczyk. Reżyserem serialu jest Denis Delić.

Pierwszy z trzynastu odcinków serialu "Ja wam pokażę!" widzowie TVP1 zobaczą 2 września o godz. 20.20. Serial będzie także dostępny w internecie. Pod adresem jawampokaze.itvp.pl będzie można obejrzeć premierowe odcinki tydzień przed ich emisją w TVP1, a odcinki archiwalne będzie można obejrzeć na żądanie.Reklama