Nie jest tajemnicą, że Rinke Rooyens i jego firma Rochstar już od kilku tygodni intensywnie przygotowują się do produkcji programu, w którym rywalizować będą ze sobą ludzie o nadprzyrodzonych zdolnościach. Jego bohaterami mają być m.in wróżbici, ludzie znający się na czarach i horoskopach, mający kontakt z innymi światami, a także osoby z darem jasnowidzenia, potrafiące odszukać zaginionych ludzi, przedmioty czy zwierzęta.

Reklama

Rolą prowadzącego będzie panowanie nad wszystkimi niezwykłymi gośćmi, rozmowa z nimi oraz zadawanie inteligentnych i często niewygodnych pytań. Od kiedy wyszła na jaw informacja o show, który po wakacjach ma zagościć na antenie Dwójki, w mediach zaczęło huczeć od plotek i spekulacji na temat kandydatów na gospodarza programu. Twórcy „Medium” długo się zastanawiali, aż wreszcie wybrali Elżbietę Jaworowicz.

"Właśnie o taką osobę chodzi. Od 30 lat jest dziennikarką >>Sprawy dla reportera<<, znaną z ciętego języka, która nigdy nie da wyprowadzić się na manowce. W >>Medium<< sprawdziłaby się świetnie. Byłaby sceptyczna, podchodziłaby do każdej sprawy i gości z właściwym sobie dystansem – powiedziała w "Fakcie" osoba znająca szczegóły produkcji.

Chociaż umowy nie są jeszcze podpisane, to "Fakt" dowiedział się, że Jaworowicz rozmawiała już z Rooyensem i bardzo przypadła mu do gustu. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją w nowym show. I z pewnością będzie na co popatrzeć.

>>> Kwaśniewska. Tak się dłubie w zębach