Akcja serialu zacznie się w momencie, kiedy wszyscy mieszkający na Ziemi ludzie tracą przytomność na 2 minuty i 17 sekund. W tym czasie wszyscy doznają niezwykłej wizji przyszłości, odnoszącej się do momentu, który nastąpi pięć miesięcy później. Agent FBI Mark Branford postanowi rozwiązać niezwykłą zagadkę. Pomysł oparty jest na powieści Roberta J. Sawyera.

Reklama

Specjaliści od promocji stacji ABC robią wszystko, by "Flash Forward" dorównał popularnością "Zagubionym". Dlatego zależy im na tym, żeby widzowie kojarzyli oba seriale jako mające ze sobą coś wspólnego. Dlatego kampania reklamowa nowej produkcji zadebiutuje w przerwach reklamowych setnego odcinka "Zagubionych".

Jak na stację ABC przystało, promocja nowego przedsięwzięcia będzie miała ogromny rozmach. W czasie telewizyjnych spotów reklamowych stawiane będą coraz to nowe pytania, na które odpowiedzi można będzie znaleźć na stronie internetowej serialu.

W roli głównej zobaczymy Josepha Fiennes'a ("Ukryte Pragnienia", "Wiosna 1941"), jego żonę zagra Sonya Walger, znana z roli Penelope Widmore w "Zagubionych".

Serial "Zagubieni" w sumie liczyć będzie 6 sezonów (w Polsce aktualnie możemy oglądać sezon piąty).