150 tysięcy złotych - tyle zarobi ten z dwójki aktorów, który zwycięży w morderczym boju. Za poprowadzenie jednego odcinka programu Polsat zapłaci mu 15 tysięcy, zaś epizodów szykowanych jest dziesięć.

Zwycięzca spędzi też mnóstwo czasu na planie show z niezwykłymi, atrakcyjnymi kobietami. Kim one są? "Fakt" jako pierwszy dotarł do pełnej listy uczestniczek. W "Rankingu gwiazd" zobaczymy: Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Joannę Liszowską, Patrycję Markowską, Grażynę Szapołowską, Małgorzatę Kożuchowską, Weronikę Książkiewicz, Weronikę Rosati, Renatę Dancewicz i Katarzynę Sowińską.

Pomysł na program "Ranking gwiazd" zrodził się w Holandii, gdzie tamtejsza wersja show zdobyła wielką popularność. Jak będzie wyglądała polska edycja, wciąż nie wiadomo. Przekonamy się o tym jednak już we wrześniu, kiedy program wejdzie na antenę. Jedno jest pewne - prowadzący "Rankingu gwiazd" ma szansę na zdobycie jeszcze większej popularności. Czy będzie nim Szyc, czy Karolak - to w tej chwili najpilniej strzeżona tajemnica Polsatu.