A oprócz nich także:10. "Czysta krew" - Historia Sookie Stackhouse, barmanki z Louisiany, która potrafi czytać w ludzkich myślach. Jej życie do góry nogami wywraca wampir Bill... Uznany przez "USA Today” za jeden z dziesięciu najlepszych seriali 2008 roku obraz z Anną Paquin w roli głównej wciąż cieszy się ogromną popularnością.


9. "Chirurdzy" - Spadkobiercy popularności jednego z najlepszych medycznych seriali wszech czasów - "Ostrego dyżuru". Serial, o którym pisano "nowy standard produkcji telewizyjnej; koncentrująca się na pełnym kolorytu prywatnym życiu lekarzy i chirurgów; doskonała mieszanka komedii, znakomitych kreacji aktorskich i przede wszystkim rewelacyjnej muzyki".


8. "Terminator: Kroniki Sary Connor" - Kontynuacja wydarzeń znanych z "Terminatora II: Dnia sądu", skupiająca się na życiu Sary Connor i jej syna Johna. Ta dwójka z pomocą terminatora Camerona Phillipsa próbuje nie dopuścić do stworzenia Skynetu.


7. "Gotowe na wszystko" - Paleta różnych typów kobiecości: od Bree - perfekcyjnej gospodyni domowej, przez Mary Alice - pozornie szczęśliwą matkę i żonę, Lynette - niespełnioną życiowo matkę pięciorga dzieci, Susan - rozwódkę z nastoletnią córką, eksmodelką Gabrielle, aż po Edie - samotną agentkę nieruchomości. Jeden z najbardziej udanych seriali ABC, obok takich hitów, jak "Brzydula Betty" czy "Zagubieni".


6. "24 godziny" - Jack Bauer (Kiefer Sutherland) bieży na ratunek Ameryce i ma na to zaledwie dobę. Widzowie za to mogliby oglądać Bauera w akcji w nieskończoność.


5. "Dr House" - Piekielnie inteligentny, a poza tym wzór antylekarza: leniwy, szczery do bólu, sarkastyczny, egoista - w gabinecie to on jest królem, który pacjenta ma za (prawie) nic. O ile jednak w rzeczywistości Gregory'emu House'owi nie powierzylibyśmy opieki nad muchą, o tyle jego serialowe zmagania z pacjentami, nałogi, natręctwa i przywary tolerujemy w 100 procentach, a na kolejne odcinki serialu czekamy z niecierpliwością; fani bardziej niecierpliwi - ściągają je z sieci.


4. "Dexter" - Ulubiony seryjny morderca świata. Za dnia ekspert medycyny sądowej policji w Miami, superkiller pod osłoną nocy. Amerykańska produkcja na podstawie powieści Jaffa Lindsaya „Demony dobrego Dextera”. Powieść zyskała uznanie krytyków, a historia „dobrego” mordercy - olbrzymią sympatię publiczności.


3. "Skazany na śmierć" - Historia Lincolna Burrowsa, osadzonego w więzieniu stanowym Fox River za zbrodnię, której nie popełnił, wciąga od pierwszego, do ostatniego odcinka.


2. "Zagubieni" - Wielowątkowa, pogmatwana (a przez to silnie wciągajaca i uzależniająca) historia grupy rozbitków pechowego lotu 815 z Sydney do Los Angeles. Serial dla wytrwałych - w zeszłym roku jeden z najbardziej wytrwale poszukiwanych i ściąganych z sieci.


1. "Herosi" - Wciagająca opowieść o grupie ludzi o nadprzyrodzonych zdolnościach i ich poczynania mające na celu ratowanie ludzkości. Grupa supermanów była niepokonana także w rankingu najpopularniejszych seriali pobieranych z sieci.