Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kryminalna łamigłówka w nowym polskim serialu "Na krawędzi"

24 lutego 2013, 08:58
„Na krawędzi” to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej, niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jest majętną bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości.
„Na krawędzi” to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej, niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jest majętną bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. / Polsat / Marta GostkiewiczFabrykaOrazu.c
"Na krawędzi" to nowy, kryminalny serial Polsatu. Niewyrównane rachunki sprzed lat, labirynt ludzkich losów, a w centrum wydarzeń kobieta pełna tajemnic. Kobieta, która rozlicza się ze swoją przeszłością i sama wymierza sprawiedliwość .
Reklama
Reklama
Tematy:
serial Na krawędzi Polsat

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • bubu
  2013-02-27 14:06:51
  Po obejrzeniu zwiastuna poszedłem się wypróżnić... Następna kicha... A dobór aktorów jest gwarancją niepowodzenia i zmarnowanych pieniędzy.
  0
 • cosiek
  2013-03-22 13:06:18
  Pan bubu to pewnie teraz ma zatwardzenie jak dowiedział się że serial ma największa oglądalność w swojej godzinie.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama