Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

2. sezon "Na krawędzi" pierwszym polskim serialem debiutującym w sieci

18 czerwca 2014, 08:55
Telewizja POLSAT oraz największa telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymują wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego „Na krawędzi” na dwa miesiące przed premierą telewizyjną! Pierwszy odcinek nowej serii zostanie opublikowany w IPLI już 1 lipca, kolejne będą udostępniane co tydzień. Emisja nowego sezonu serialu na kanale głównym Telewizji POLSAT zaplanowana jest na wrzesień.
Telewizja POLSAT oraz największa telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymują wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego „Na krawędzi” na dwa miesiące przed premierą telewizyjną! Pierwszy odcinek nowej serii zostanie opublikowany w IPLI już 1 lipca, kolejne będą udostępniane co tydzień. Emisja nowego sezonu serialu na kanale głównym Telewizji POLSAT zaplanowana jest na wrzesień. / AKPA
2. sezon kryminalnego serialu "Na krawędzi" zagości na ekranach telewizorów jesienią. Jednak już w lipcu, fani produkcji będą mogli zobaczyć ją w całości w Internecie.
Reklama
Reklama
Tematy:
2.sezon Na krawędzi Marek Bukowski ipla premiera serial Kamilla Baar

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • erg
    2014-06-18 15:36:54
    ten kolo to totalne beztalencie
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama