Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Przyjaciółki": Koleżanka uwodzi faceta Liszowskiej

4 października 2012, 11:45
Pomimo ogromnej zazdrości Patrycji, Michał umówi się z Oliwią późnym popołudniem na masaż.... W końcu jest rehabilitantem i to część jego pracy. Czy Patrycja powinna zacząć się martwić? Dziewczyny twierdzą, że tak, bo Oliwia to istna harpia i może to się źle skończyć dla ich związku!
Pomimo ogromnej zazdrości Patrycji, Michał umówi się z Oliwią późnym popołudniem na masaż.... W końcu jest rehabilitantem i to część jego pracy. Czy Patrycja powinna zacząć się martwić? Dziewczyny twierdzą, że tak, bo Oliwia to istna harpia i może to się źle skończyć dla ich związku! / Polsat
Do współnego joggingu przyjaciółek dołączy ich dawna koleżanka z liceum. Podczas rozciągania dziewczyna dozna kontuzji pleców. Na szczęście w pobliżu będzie Michał (Marcin Rogacewicz) - facet Patrycji (Joanna Liszowska), rehabilitant i masażysta. Użyje swoich technik i pomoże Oliwii wrócić do siebie. Jak na to zareaguje Patrycja? Co na to dziewczyny?
Reklama
Reklama
Tematy:
serial przyjaciółki Polsat Joanna Liszowska Katarzyna Galica

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • milosnik_szpagatu
  2012-10-04 12:15:25
  kolejny durny serial dla ćwierć inteligentnych kobiet! Drogie panie... przestancie ogladac te ******** bo robia wam wode z mózgu
  0
 • J-23
  2012-11-25 11:06:41
  nie można -bo najpierw trzeba mieć mózg
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama