Reklama
Reklama
Reklama

Czy nowy medyczny serial TVN w gwiazdorskiej obsadzie spodoba się widzom?

"Lekarze" to oparty na oryginalnym polskim scenariuszu najnowszy serial realizowany i produkowany przez stację TVN. Produkcja zrealizowana w iście gwiazdorskiej obsadzie, opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Czy nowy serial medyczny ma szansę stać się hitem tej jesieni?
Reklama
Reklama
Tematy:
serial pawel malaszynski nowość serial medyczny Magdalena Różczka TVN aktor premiera lekarze
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • deni
  2012-10-31 15:35
  ty katastrofa!! nie obrażaj innych bo sam chyba nie masz za grosz talentu i jesteś chyba bardzej żałosnym dupkiem o niego i innych których tu obrażasz nie podoba się nie oglądaj i popatrz na siebie nieudaczniku albo zobacz sobie pornosa tam ci się nikt nie musi podobać
  0
  zgłoś
 • lemoniada
  2012-08-20 09:11
  Lekarze chcą sobie poprawić PR???
  0
  zgłoś
 • bnm
  2012-08-18 18:18
  Polska to jest biedny kraj gdzie ważnymi osobami sa lekarz nauczyciel wójt i cały świat prowincji dookoła nich sie obraca. Polskie filmy nie uwzgledniają postępu cywilizacyjnego, tak widocznego w filmach Europy i USA, gdzie bohaterzy mają przeróżne zawody i to jest włąsnie kapitalizm.
  0
  zgłoś
 • adm.
  2012-08-18 13:11
  Do katastrofy !
  Katastrofą jest twoja wypowiedź. Małaszyński jest w porządku, faktycznie 2 lata nie grał w tv w żadnym serialu, a rockmnem jest od dziecka.Zabraniasz realizować się komuś w swoich pasjach?
  Obrażanie kogoś epitetami powinno być karalne, tym bardziej, że ten człowiek na nie nie zasługuje. Wstydź się, a najlepiej ...PRZEPROŚ !!!
  0
  zgłoś
 • mag
  2012-08-18 10:02
  zapomnij widzu o koszmarnej rzeczywistości i "zatop" się w kolejnym serialu gniocie
  0
  zgłoś
 • katastrofa
  2012-08-17 17:16
  Rozdzka wiadomo, nedzna aktorka i delikatnie mowiac nie za madra kobieta...ale M a l a s z y n s k i ??? wielki rockmen w butach z cwiekami, antycelebryta, krzyczacy niedawno, ze konczy z aktorstwem chwilowo, bo samo dno...zalosny dupek...skonczony dla ludzi z piata klepka. Wstyd...
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama