Michał Rolnicki zagra Kordiana – postać, która sporo namiesza w życiu bohaterów serialu. Dawno niewidziany kuzyn biznesmena Krzysztofa Kordasa (Michał Milowicz) pojawi się w Uroczysku za sprawą Luizy (Klaudia Sokołowska), która postanowi odegrać się na siostrze i ojcu, fundując im prawdziwą rewolucję.

Reklama

Kiedy Tamara (Kaja Walden) poszukiwać będzie fachowego wsparcia w prowadzeniu winnicy, Luiza podsunie przyrodniej siostrze kontakt do wujka Kordiana, jako eksperta w tej dziedzinie i osoby przed laty bardzo bliskiej ich ojcu. Nie wspomni jednak, że drogi obu panów dawno się rozeszły. Kiedy Kordas rozwijał rodzinny biznes, Kordiana nosiło po świecie, a że nie stronił od ryzykownych przygód i interesów, trafił w końcu za kratki.

Wkrótce na jaw wyjdą tajemnice z przeszłości, a Kordian stanie się sprawcą niemałego zamieszania - nie tylko w rodzinie Kordasów...

Emisja pierwszego odcinka serialu "Święty" z udziałem Michała Rolnickiego odbędzie się w poniedziałek (12 listopada) o godz. 20 w Super Polsat.