TVP szykuje "Leśniczówkę" - serial, za którym rzekomo lobbował kuzyn Jarosława Kaczyńskiego

Wiosną przyszłego roku do ramówki TVP1 trafi nowa telenowela „Leśniczówka”, w której wystąpią m.in. Krzysztof Globisz, Anna Seniuk, Jolanta Fraszyńska, Weronika Książkiewicz i Marian Dziędziel - informuje portal wirtualnemedia.pl.

wróć do artykułu
  • ~blinon
    (2017-11-21 09:09)
    Córka Leśniczego od ministra przez kogo będzie grana?
  • ~Zorro
    (2017-11-21 11:38)
    Czy mieszkańców leśniczówki będzie odwiedzać R u c h a d ł o Leśne?
  • ~qwerty
    (2017-11-21 09:35)
    Czyżby Jan Maria Tomaszewski (TVP) nie zdołał przekonać do pomysłu Konrada Tomaszewskiego (szefa Lasów Państwowych)?
  • ~Pok
    (2017-11-21 18:12)
    Jak tym aktorom nie wstyd pokazywać twarz w reżimowej tv w sytuacji gdy pisowstwo niszczy Puszczę Białowiejską
  • ~jajakokurski 40 tys na rękę
    (2017-11-21 09:22)
    KurTV nabiera rozpędu ? Powinni zmienić obsadę, żeby było więcej rżnięcia - dla Szyszki, on też musi mieć działkę i dla córki leśnika, może się sprawdzi w tym biznesie. A na koniec prezes telewizji kupi dekoracje leśniczówki po korzystnej cenie /do rozbiórki, do której nigdy nie dojdzie/.
  • ~PissOff
    (2017-11-21 11:28)
    czy to chodzi o tę "leśniczówkę", która kupił (z lasem) kurski za kilkanaście tysięcy ? to nic dziwnego, że Wolski za wywlekanie skandali ma trafić przed najjaśniejsze oblicze sprawiedliwości...no chyba, że ktoś umyślnie chce podłożyć ..... kurskiemu. Jak to na "Folwarku..."
  • ~do wszystkich
    (2017-11-21 09:54)
    Globisz to aktor ktory mial udar i ciezka praca wychodzi powoli z tego wiec glupot prosze nie wypisywac
  • ~ANTYTVPIS
    (2017-11-21 16:57)
    NIE ZGADZAM SIĘ NA KOLEJNE ****** TVP ZA MOJE PIENIĄDZE
  • ~lentilio
    (2017-11-22 03:33)
    No dobra - ale kto to będzie oglądał? Spisiałej TV reżimowej nie da się po prostu oglądać, od 2 lat ich kanały dla mnie przestały istnieć, nie wiem nawet na których pozycjach są na satelicie.
  • ~j10
    (2017-11-21 18:57)
    Dla niego miś z okienka.

Może zainteresować Cię też: