Ona jest najlepszym prywatnym detektywem w Los Angeles. On jednym z najbardziej doświadczonych oszustów na świecie. Ona zakochała się w nim bez pamięci i dała się oszukać. On zabrał jej wszystko, ale nie może o niej zapomnieć. Ona za wszelką cenę musi go odnaleźć. Prawdziwa gra dopiero się zaczyna… Kto postawi kropkę nad i?

Reklama

"Blef" to kolejny po "Chirurgach", "Skandalu" i "Sposobie na morderstwo" serial kultowej amerykańskiej producentki Shondy Rhimes. Główną bohaterką produkcji jest Alice Vaughan (Mireille Enos, serial „The Killing”, „World War Z), która wraz ze swoją przyjaciółką Valerie Anderson (Rose Rollins) prowadzą jedną z najlepszych agencji detektywistycznych
w Los Angeles.

TVN / Richard Cartwright

Alice ma ogromne doświadczenie, niesamowitą intuicję i jest zawsze o krok przed tym, którego tropi. Na życie osobiste też nie może narzekać. Ma przystojnego narzeczonego - Benjamin Jones (Peter Krause, serial „Sześć stóp pod ziemią”), który szaleje na jej punkcie i rozpieszcza ją na każdym kroku. Pewnego dnia, kilka tygodni przed ślubem życie Alice wywraca się do góry nogami. Narzeczony znika jak kamień w wodę, a konta bankowe Alice są kompletnie wyczyszczone. Doświadczona pani detektyw dała się oszukać jak dziecko. Teraz zrobi wszystko, żeby odnaleźć oszusta, w którym się zakochała. Szybko okazuje się, że nie jest jedyną osobą, która szuka Benjamina. Jego tropem podąża także agent FBI Jules Dao (Jacky Ido), który liczy na bliską współpracę z ostatnią ofiarą czyli Alice. Jeszcze nigdy FBI nie było tak blisko schwytania jednego z najlepszych oszustów na świecie. Grunt pod nogami Benjamina oraz jego bliskich współpracowników (Sonya Walger i Alimi Ballard) zaczyna się palić. Wystarczy jeden fałszywy ruch…

TVN / Richard Cartwright
Reklama

Pani detektyw Vaughan rzuca się w morderczy pościg za swoim narzeczonym. W rozwiązaniu najtrudniejszej sprawy w historii agencji pomagają jej współpracownicy: zuchwały i złośliwy Danny Yoon (Jay Hayden), genialna hakerka I doradca prawny Sophie Novak (Elvy Yost), a przede wszystkim jej najlepsza przyjaciółka I wspólniczka Valerie.

TVN7 pokaże „Blef” („The Catch”) jako pierwsza stacja w Polsce, tuż po premierze w USA. Premierowy odcinek już 3 kwietnia (niedziela) o godz. 22.20.