Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w obsadzie serialu znaleźli się Olga Bołądź, Beata Ścibakówna, Monika Krzywkowska, Ireneusz Czop i Antoni Pawlicki.

Reklama

"Skazane" to opowieść o kilku kobietach, wywodzących się z różnych środowisk społecznych, które łączy to, że ich mężczyźni trafili do więzienia.

Cała siła tego serialu jest oparta na kobietach i najwięcej się im przyglądamy. Są to zdecydowanie silne jednostki i to jest historia właśnie o nich. Chociaż oczywiście w tle są ci mężczyźni, którzy też tęsknią, którzy też nie wiedzą, co będzie, czy to w ogóle się utrzyma i czy to jest jeszcze miłość, co to jest za związek przez mur – powiedziała wirtualnemedia.pl Monika Krzywkowska.

Aktorka uchyliła także rąbka tajemnicy odnośnie jej postaci:

Moją bohaterkę nazywam królową Konstancina. Jej mąż zajmował się dilerką narkotyków, był bossem. Trafił do więzienia 6 lat temu, kolejne 6 mu pozostało. Zostawił ją z ogromnym domem, zasobnym kontem i ogromnym luksusem, który ona z dnia na dzień traci, pod wpływem różnych historii prawnych. Jest dorastający bez ojca syn, nad którym trzeba zapanować, i dorastająca córka, która też wymyka się matce z rąk – zdradziła.

W męża bohaterki granej przez Monikę Krzywkowską wciela się Ireneusz Czop.

"Skazane" to polska wersja serialu BBC "Prisoners’ Wives". Produkcja najprawdopodobniej zadebiutuje na antenie Polsatu jesienią.