W rozmowie z serwisem nadobre.tvp.pl, Ilona Ostrowska kategorycznie dementowała plotki o swoim rozstaniu z "Ranczem":

Reklama

Ani nie rezygnuję z grania Lucy, ani nie zamierzam niczego zmieniać w moim życiu, bo jest mi bardzo dobrze. Zostaję w serialu "Ranczo", a teraz dodatkowo będę spotykała się z widzami jako Katarzyna w "Na dobre i na złe".

Aktorka zdradziła także, w jaką postać wcieli się w "Na dobre i na złe":

Katarzyna jest prawniczką specjalizującą się w prawie medycznym. Pojawi się w Leśnej Górze ze względu na obowiązki zawodowe i żeby odszukać byłego partnera. Cała tajemnica tkwi w spotkaniu z nim i tym, co z niego wyniknie. To bardzo ambitna, a przy tym życzliwa i empatyczna osoba. Uwielbia swoją pracę, pomaga pacjentom walczyć o swoje prawa, wspiera ich od A do Z. Na razie moja bohaterka jest dość mocno zarysowana, scenarzyści powoli wprowadzają ją do serialu.

Bohaterka grana przez Iloną Ostrowską będzie miała sporo do czynienia z doktorem Falkowiczem. Jak aktorce pracuje się u boku Michała Żebrowskiego, który wciela się w tę postać?

Pierwszy raz spotkałam się na planie z Michałem Żebrowskim - to bardzo przyjemna współpraca, jest dobrze. Oby w tym wątku działo się jak najwięcej, oby nasi bohaterowie mieli dużo przygód.- wyznała Ilona Ostrowska.