W ramach odkodowanego weekendu w HBO będzie można zobaczyć najlepsze seriale i filmy własnej produkcji. Wśród propozycji serialowych znajdą się nocny maraton "Detektywa" (sobota, godz. 22.00), wybrane odcinki seriali "Pozostawieni", "Dolina Krzemowa", "Spojrzenia", "Banshee" i "Bez tajemnic". Widzowie będą mogli obejrzeć także filmy HBO "Wielki Liberace" z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem oraz "Odruch serca" z Julią Roberts i Markiem Ruffalo. W sobotnie popołudnie zostanie wyemitowany wielokrotnie nagradzany film dokumentalny "Deep Love".

Reklama

W niedzielny wieczór odbędzie się premiera pierwszego odcinka najnowszego polskiego serialu produkcji HBO - "Wataha". Po nim pokazany zostanie premierowo głośny film Wojciecha Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem", który powstał w koprodukcji z HBO Europe. Dodatkowo w repertuarze na weekend pojawią się chociażby "Wesele w Sorento" z Piercem Brosnanem, "Kwartet" z Maggie Smith oraz "Najlepsze najgorsze wakacje" ze Stevem Carellem i Samem Rockwellem. W weekendowe poranki dzieci będą mogły obejrzeć najnowsze przygody Scooby-Doo w filmach "Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła" oraz "Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka".

W ramach kampanii promocyjnej HBO odkoduje program w weekend 11 i 12 października wraz z premierą pierwszego odcinka serialu "Wataha" w niedzielę o godz. 20.10 w HBO. Od 12 października odkodowany zostanie również pierwszy odcinek "Watahy" w serwisie internetowym HBO GO.