Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, TVP2 ma już scenariusz do wszystkich odcinków kolejnego sezonu, aktualnie zaś trwa zaś kompletowanie obsady. Stacja prowadzi rozmowy z aktorami, którzy wystąpili w pierwszej serii i ustala z nimi możliwe terminy rozpoczęcia zdjęć. Formalna decyzja w sprawie kontynuacji serialu ma jednak zapaść dopiero w najbliższych dniach:

Reklama

Jesteśmy blisko jej podjęcia - powiedział Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2.

Pierwszy sezon "Krew z krwi" został wyprodukowany dla Canal+, na podstawie holenderskiego formatu, do którego stacja wykupiła prawa. Dwójka odkupiła je od Canal+ w ubiegłym roku.

"Krew z krwi" to opowieść o kobiecie (w tej roli znakomita Agata Kulesza), która po śmierci męża, zostaje wplątana w sam środek gangsterskich porachunków. Aby chronić swoją rodzinę, musi włączyć się do gry i postępować według reguł przestępczego świata. Oprócz Kuleszy, na ekranie pojawili się także Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Maciej Musiał i Małgorzata Buczkowska. Reżyserem 1. sezonu był Xawery Żuławski.