Pierwszy sezon "Krew z krwi", wyreżyserowany przez Xawerego Żuławskiego, wyprodukował Canal+. Kiedy stacja zrezygnowała z kontynuacji, tytułem zainteresowała się Telewizja Polska, która pokazała go swoim widzom rok temu.

Reklama

Cieszę się, że Telewizja Polska zdecydowała się na kontynuację serialu i mam nadzieję, że druga seria powtórzy sukces pierwszej, a nawet go przebije - mówi Wirtualnemedia.pl Ryszard Sibilski, prezes firmy Endemol Polska, która odpowiada za produkcję „Krwi z krwi”.

Główną bohaterką serialu, ponownie będzie grana przez Agatę Kuleszę Carmen. Kobieta, która na skutek śmierci męża gangstera znalazła się w centrum mafijnych porachunków, musiała zacząć działać wedle przestępczych reguł gry, by chronić swoją rodzinę.

2. sezon serialu będzie miał innego reżysera. Zamiast Żuławskiego, za kamerą stanie tym razem Jan Komasa.

Współpraca z tak utalentowanym reżyserem jak Jan Komasa, a do tego świetny scenariusz, doskonała obsada i najwyższy poziom realizacji technicznej gwarantują jakość znaną z najlepszych produkcji filmowych, a niespotykaną w większości polskich seriali - powiedział Sibilski

Obok Agaty Kuleszy w obsadzie drugiej serii "Krwi z krwi" ponownie wystąpią Andrzej Andrzejewski, Iwona Bielska, Iza Kuna, Jerzy Grałek, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Maciej Musiał, Małgorzata Kozłowska i Natan Czyżewski. Nowymi twarzami w produkcji będą zaś m.in. Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska i Antoni Królikowski.