Joanna Jabłczyńska zaczęła występować w "Na Wspólnej" jako amatorka. Mimo wielu lat spędzonych na planie, nie podjęła decyzji o rozpoczęciu nauki w szkole aktorskiej, wybrała zaś zupełnie inny zawód. Skończyła studia prawnicze, a następnie aplikację radcowską i teraz zamierza otworzyć własną kancelarię prawną. Czy to oznacza, że zrezygnuje z serialu? Okazuje się, że fani "Na Wspólnej" mogą być spokojni, Marta nie zniknie z ekranów:

Reklama

Myślę, że już jesienią uda mi się otworzyć własną kancelarię. Nie zamierzam jednak zrezygnować z z aktorstwa, zwłaszcza że w ''Na Wspólnej'' gdzie gram od 12 lat, zarabiam na kancelarię i jej otwarcie - powiedziała Joanna Jabłczyńska w rozmowie z ''Życie na gorąco''.

Aktorka dodała, że nie zamierza rezygnować z żadnego ze swoich dotychczasowych zajęć i pracę w show biznesie będzie łączyła z karierą radcy prawnego:

To niestety kosztowne przedsięwzięcie. Mam już swoich klientów. Nie zrezygnuję też z dubbingu ani ze swoich pasji, jakimi są podróże i sport. Skoro udało się pogodzić pracę na planie ze studiami, szkoleniami i kursami, to wiem, że i teraz dam sobie radę i pogodzę pracę radcy prawnego z pracą na planie - zapewniła.