Serial zatytułowany "Powiedz tak" będzie opowiadał o zawodowych i osobistych perypetiach kobiety, zajmującej się organizacją ślubów i wesel. Pilotowy odcinek został nakręcony jesienią:

Reklama

Szczególną sympatię widzów wzbudziła Katarzyna Zawadzka, która wcieli się w główną bohaterkę Basię. Wraz z Wiktorem, którego zagra Paweł Domagała, zakłada ona firmę zajmującą się organizacją wesel - mówi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

O względy Basi poza Wiktorem rywalizować będzie też Michał, którego zagra Mikołaj Roznerski. Poza miłosnymi rozterkami głównej bohaterki w każdym odcinku prezentowana będzie historia innej pary, która będzie chciała zorganizować ślub i wesele. Część z nich dojdzie do skutku, część zakończy się tylko na planach. Ojca Basi zagra w produkcji Cezary Pazura, zaś w rolę jej szalonej ciotki wcieli się Maria Pakulnis. W obsadzie serialu znajdzie się też m.in. Ewa Bukowska. - czytamy w wirtualnemedia.pl

Za scenariusz do nowej produkcji, odpowiadają Karol Klementewicz i Jakub Wecsile, autorzy odpowiedzialni za sukces "Rodzinka.pl"

To ich debiut w produkcji Polsatu. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy, mają lekkie pióra - powiedziała Nina Terentiew

Serial "Powiedz tak" trafi na antenę Polsatu wiosną 2015 roku.