O serialowych planach stacji, w rozmowie z wirtualnemedia.pl, opowiedziała dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew. Wraz z wiosenną ramówką, na antenę powróci wyczekiwany przez widzów serial "Przyjaciółki", który na pół roku zniknął z ekranów przez ciążę trzech aktorek.

Reklama

Terentiew zapowiedziała także emisję drugiego sezonu "To nie koniec świata" który osiągnął satysfakcjonujące stację wyniki:

Produkcja spotkała się też z dużym oddźwiękiem w internecie, jest najchętniej oglądanym serialem w ipli. Trafi on do czwartkowego pasma serialowego - informuje Terentiew w wirtualnemedia.pl.

Szefowa Polsatu potwierdziła także wcześniejsze informacje o zdjęciu z anteny "Hotelu 52". Reaktywowana po przerwie produkcja, osiągała bardzo niskie wyniki, dlatego podjęto decyzję o jej definitywnym zakończeniu.

Wiosną widzowie nie zobaczą także kolejnego sezonu serialu "2XL". W tym wypadku jednak stacja bierze pod uwagę możliwość kontynuacji.

Rozważymy kontynuację "2 XL" w przyszłości, wiosną skierujemy nasze środki bardziej na rozrywkę - powiedziała Nina Terentiew.