Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Już dziś startują "Przyjaciółki". Co wydarzy się w nowym sezonie?

6 marca 2014, 09:17
Finał II sezonu serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Ucieczka z kościoła i zerwane zaręczyny, kolejna zdrada męża, bolesne rozstanie… Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) próbują odnaleźć się w nowej sytuacji bez partnerów. Paradoksalnie - zatwardziała do tej pory singielka Zuza (Anita Sokołowska) jako jedyna jest w związku. Jednak życie we dwójkę wcale nie należy do najprostszych!
Finał II sezonu serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Ucieczka z kościoła i zerwane zaręczyny, kolejna zdrada męża, bolesne rozstanie… Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) próbują odnaleźć się w nowej sytuacji bez partnerów. Paradoksalnie - zatwardziała do tej pory singielka Zuza (Anita Sokołowska) jako jedyna jest w związku. Jednak życie we dwójkę wcale nie należy do najprostszych! / Polsat
Wieczorem, na antenie Polsatu zadebiutuje nowy sezon serialu "Przyjaciółki". Zobacz, jakie perypetie czekają główne bohaterki w najbliższych odcinkach .
Reklama
Reklama
Tematy:
Przyjacółki serial Malgorzata Socha Joanna Liszowska nowy sezon

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Rodzinka TV - 26 osób
  2014-03-06 09:31:10
  Już dziś startują "Przyjaciółek". A co to za analfabeta odmieniać nie umie przez przypadki? Coraz gorzej się dzieje w dziennikarstwie. Żenada panowie redaktorzy
  0
 • Genitaliusz
  2014-03-06 09:31:18
  To samo co w poprzedniej serii.
  Życie na kocią łapę w konkubinacie z partnerem bez ślubu, zdrady, rozwody, in vitro.
  W tej serii należy spodziewać się pojawienia super-homoseksualisty człowieka wolnego, bez ograniczeń, nie stroniącego od penetracji swojego odbytu przez partnera.
  No i jeszcze jakiegoś gendera niech dadzą.
  0
 • Pół Człowiek - pół Litra :D
  2014-03-06 09:41:27
  W tej serii pokażą tych co sobie w dupach grzebią.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama